Janusz Korwin-Mikke
instagram.com/januszkorwinmikke
Marta Idzikowska - 16 Grudnia 2020

Janusz Korwin-Mikke pokazał swój salon

Janusz Korwin-Mikke to kontrowersyjny prawicowy polityk, który nigdy nie krył swoich "mocnych" poglądów. Jednym z nich jest swobodny dostęp do broni dla obywateli Polski. Jak się okazuje, mężczyzna ma w domu cały jej arsenał, który powiesił na ścianie i chętnie chwali się tym na swoim Instagramie. Wybór takiej dekoracji może wzbudzać wiele wątpliwości...

Janusz Korwin-Mikke to polityk wzbudzający w naszym kraju wielkie kontrowersje - mężczyzna nie kryje się ze skrajnie prawicowymi poglądami, również w kwestiach społecznych.

Nieraz podkreślał, że kobiety są według niego mniej inteligentne od mężczyzn i nie powinny mieć prawa do głosowania. Równie skrajne poglądy ma w kwestii posiadania przez Polaków broni.

- Każda kobieta powinna wiedzieć, że gdy w towarzystwie jest mężczyzna uzbrojony w broń, to on zareaguje natychmiast, natomiast na policję będzie czekała 20 minut - mówił Janusz Korwin-Mikke na jednej z konferencji partii KORWiN kilka lat temu.

Tradycyjnie urządzony dom Janusza Korwin-Mikkego

Prawicowy polityk lubi dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje zdjęcia rodziny, zwierząt, a także domu, w którym mieszka.

Na fotografiach możemy zaobserwować, że jest to sporych rozmiarów budynek jednorodzinny z ogrodem, w którym Janusz Korwin-Mikke często wykonuje prace remontowe.

W środku dominują drewniane meble i ciepłe brązowe kolory. Głównym bohaterem przestronnego salonu jest ceglany kominek, który ogrzewa domowników w chłodne wieczory.

Wszystko wygląda bardzo tradycyjnie, a dla wielu być może zbyt tradycyjnie, ponieważ na ścianie Janusz Korwin-Mikke umieścił... wielką kolekcję broni!

Broń na ścianie jako dekoracja - kontrowersyjny pomysł, który wzbudza wątpliwości

Jak widać, polityk lubi popierać swoje słowa czynami - ogromna ilość broni zdobiąca ścianę mówi sama za siebie. Mężczyzna z chęcią pozuje do fotografii na tle tej nietypowej dekoracji.

Czy jednak taka forma ozdoby salonu jest odpowiednia, zważając na młody wiek wyborców i zwolenników Janusza Korwin-Mikkego, którzy tak ochoczo podążają za swoim idolem? W komentarzach pojawiły się głosy zachwyconych nastolatków.

- Której broni najchętniej by pan użył do walki z lewactwem? - zapytał jeden z internautów.

- Czy może pan mi podesłać jakąś piękną szablę, która wisi nad panem na ścianie? - emocjonuje się inny młody mężczyzna.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News