Dom Jarosława Kaczyńskiego
Jan BIELECKI/East News i CZESIEK POWAGA/East News
Weronika Dadok - 3 Marca 2021

Prawdziwy dramat pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Wyjątkowo ciężka zima i spore opady śniegu, a do tego liczne protesty. Ubiegłe miesiące były dość ciężkie dla mieszkańców Warszawy. W szczególności dla Jarosława Kaczyńskiego i jego sąsiadów.

Od listopada pod domem Jarosława Kaczyńskiego zbierały się tłumy obywateli, obecna była także policja, oraz media. Sytuacja była bardzo napięta, a ludziom towarzyszył nieodłączny strach.

Teraz przyszedł czas na kolejne kłopoty związane z roztopami, po których oczom prezesa i mieszkańców Żoliborza ukazały się liczne dziury. Opłakany stan ulic oraz chodników nie zachęca do wyjścia z domu, a nawet znacznie go utrudnia.

Ulica przy domu Jarosława Kaczyńskiego jest zdewastowana

Ulica Mickiewicza, przy której rezyduje Jarosław Kaczyński, obecnie przypomina szwajcarski ser. Kierowcy, aby nie zniszczyć swoich samochodów, muszą bardzo uważać, a piesi mają sporo kałuży do omijania.

Szczególnie ostrożni muszą być kierowcy limuzyny prezesa. Obecnie przejażdżki przypominają slalom, a nie bezpieczną podróż pojazdem.

4 rzeczy, przez które nie możesz pozbyć się kurzu z domu4 rzeczy, przez które nie możesz pozbyć się kurzu z domuCzytaj dalej

Jak wskazują na łamach se.pl drogowcy, zima jest najmniej łaskawą porą roku dla nawierzchni. Nagłe zmiany temperatur oraz mróz i opady są sprawcami wielu ubytków. Aby mimo wszystko zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom dróg, na bieżąco są usuwane uszczerbki, które mogą uszkodzić pojazdy.

Do generalnej naprawy mogą przystąpić wczesną wiosną, gdy aura jest bardziej sprzyjająca.

Na ulicy Mickiewicza, która prowadzi do posiadłości Jarosława Kaczyńskiego, asfalt jest zdewastowany w kilku miejscach. Uszkodzone są również krawężniki, a roztopy ukazały oczom przechodniów zniszczone trawniki. Jest wiele głębokich dziur, wypełnionych wodą.

Czy ktoś zainterweniuje w sprawie drogi pod domem Jarosława Kaczyńskiego?

Kto w tej sytuacji powinien zając się sprawą? Wiele osób podpowiada, że to w rękach Rafała Trzaskowskiego znajduje się obowiązek zwrócenia uwagi na owy problem.

Być może zmieniłoby to pogląd Jarosława Kaczyńskiego dotyczący prezydenta Warszawy.

Droga Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcie pochodzi z archiwum własnego

Droga Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcie pochodzi z archiwum własnego

Droga Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcie pochodzi z archiwum własnego

Droga Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcie pochodzi z archiwum własnego

Droga Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcie pochodzi z archiwum własnego

Źródło: Zdjęcia własne

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News