DomekIOgrodek.pl
Dom Jarosława Kaczyńskiego

Jan BIELECKI/East News i CZESIEK POWAGA/East News

Prawdziwy dramat pod domem Jarosława Kaczyńskiego

3 Marca 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Wyjątkowo ciężka zima i spore opady śniegu, a do tego liczne protesty. Ubiegłe miesiące były dość ciężkie dla mieszkańców Warszawy. W szczególności dla Jarosława Kaczyńskiego i jego sąsiadów.

Od listopada pod domem Jarosława Kaczyńskiego zbierały się tłumy obywateli, obecna była także policja, oraz media. Sytuacja była bardzo napięta, a ludziom towarzyszył nieodłączny strach. 

Teraz przyszedł czas na kolejne kłopoty związane z roztopami, po których oczom prezesa i mieszkańców Żoliborza ukazały się liczne dziury. Opłakany stan ulic oraz chodników nie zachęca do wyjścia z domu, a nawet znacznie go utrudnia. 

Ulica przy domu Jarosława Kaczyńskiego jest zdewastowana

Ulica Mickiewicza, przy której rezyduje Jarosław Kaczyński, obecnie przypomina szwajcarski ser. Kierowcy, aby nie zniszczyć swoich samochodów, muszą bardzo uważać, a piesi mają sporo kałuży do omijania

Szczególnie ostrożni muszą być kierowcy limuzyny prezesa. Obecnie przejażdżki przypominają slalom, a nie bezpieczną podróż pojazdem.

Jak wskazują na łamach se.pl drogowcy, zima jest najmniej łaskawą porą roku dla nawierzchni. Nagłe zmiany temperatur oraz mróz i opady są sprawcami wielu ubytków. Aby mimo wszystko zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom dróg, na bieżąco są usuwane uszczerbki, które mogą uszkodzić pojazdy.

Do generalnej naprawy mogą przystąpić wczesną wiosną, gdy aura jest bardziej sprzyjająca.

Na ulicy Mickiewicza, która prowadzi do posiadłości Jarosława Kaczyńskiego, asfalt jest zdewastowany w kilku miejscach. Uszkodzone są również krawężniki, a roztopy ukazały oczom przechodniów zniszczone trawniki. Jest wiele głębokich dziur, wypełnionych wodą. 

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >