Znęcała się nad zwierzętami w domu
Facebook/OTOZ Animals Inspektorat Warszawa
Weronika Dadok - 22 Marca 2021

Seniorka w piwnicy swojego domu kryła widoki jak z horroru

Aż trudno uwierzyć w horror, który miał miejsce w pozornie spokojnym domu starszej Pani. W podwarszawskiej miejscowości doszło do tragicznego odkrycia. W lokum odnaleziono zagłodzone zwierzęta, ciała martwych psów, a oczom osób podczas interwencji ukazał się widok zakrwawionych ścian i podłóg.

Horror w podwarszawskiej miejscowości zostanie zapamiętany na długo. Starsza kobieta, która trafiła do szpitala, miała w swoim domu prawdziwą salę tortur, najprawdopodobniej znęcała się w brutalny sposób nad niewinnymi i bezbronnymi zwierzętami.

O dramatycznym odkryciu poinformowało Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt (OTOZ) Animals Inspektorat Warszawa.

Pracownicy powyższej organizacji zostali poproszeni o pomoc przez fundację Zwierzokracja. Mieli udzielić wsparcia w kwestii uratowania wygłodniałych zwierząt znalezionych w domu starszej bezlitosnej kobiety.

Inspektorzy nie są w stanie opisać słowami, co widzieli

To, co zobaczyły na własne oczy osoby biorące udział w akcji, jest niewyobrażalne.

Córka Ewy Sałackiej wyznała prawdę o działce, na której zmarła aktorkaCórka Ewy Sałackiej wyznała prawdę o działce, na której zmarła aktorkaCzytaj dalej

- Żadne słowa nie były w stanie opisać tego, w jakich warunkach były przetrzymywane zwierzęta... Od razu po przekroczeniu progu mieszkania znaleźliśmy zwłoki młodego psa w typie owczarka niemieckiego. Pies był zagłodzony... Smród padliny, odchodów na miejscu był nie do wytrzymania. Ściany zamiast farby pokrywała krew. Była dosłownie wszędzie! - można przeczytać na profilu OTOZ Animals Inspektorat Warszawa.

Taki opis budzi przerażenie, lecz umysł zdrowego i empatycznego człowieka ma problem, aby wyobrazić sobie, co tak naprawdę się tam znajdowało. Fotografie zamieszczone w mediach społecznościowych wzbudziły prawdziwą burzę wśród internautów.

Brak reakcji na cierpienie ze strony sąsiadów?

Jak poinformowało OTOZ dom bezdusznej osoby sąsiaduje z posiadłością burmistrza, nikt jednak nie zgłaszał problemu.

Władze wiedziały, że kobiecie zostały już kiedyś odebrane zwierzęta, lecz mimo tego nikt nic z tym nie zrobił. Kilka dni temu z tego samego miejsca zostało zabranych aż 5 psów do schroniska w Wągrodnie. Dlaczego zatem nie było to poszlaką do przeprowadzenie głębszego śledztwa?

Wedle doniesień OTOZ psy są w fatalnym stanie psychicznym i fizycznym. Jeden jest niewidomy, a kolejny z wieloma wyłysieniami pokrywającymi około 70 procent ciała.

Podaje również, że znaleziono zwłoki psa, które leżały pod wiszącymi z sufitu sznurami, przypominającymi szubienice. Krew zwierząt pokrywała ściany niczym farba, a na podłodze także było widać ślady tego niewyobrażalnego cierpienia, które zafundował im ten człowiek.

Na miejsce wezwano także służby oraz techników. Oni także byli zaszokowani tym, co widzieli.

Źródło: o2.pl

‼️UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA‼️ Horror w podwarszawskiej miejscowości! Urządziła w piwnicy salę tortur - wiszące...

Opublikowany przez OTOZ Animals Inspektorat Warszawa Niedziela, 21 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News