Widok pod domem Jarosława Kaczyńskiego ulegnie zmianie? Trzaskowski planuje postawić tam parkometry
East News/ CZESIEK POWAGA,AGENCJA SE, Piotr Molecki
- 15 Kwietnia 2021

Widok pod domem Jarosława Kaczyńskiego ulegnie zmianie? Trzaskowski planuje postawić tam parkometry

Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego pojawi się kilka nowych obiektów. Rafał Trzaskowski planuje bowiem powiększyć liczbę parkometrów na Żoliborzu, o czym mówił już w 2019 roku. Czy prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie zadowolony z takich zmian?

Sceneria nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego być może już wkrótce zostanie zmieniona. Wiele wskazuje na to, że we wrześniu pojawią się tam nowe parkometry. Rafał Trzaskowski już w 2019 roku mówił o zmianach, jakie zamierza wprowadzić. Czy w końcu jego plany się ziszczą?

Parkometry na Żoliborzu

W 2019 roku Rafał Trzaskowski zapowiedział wielkie zmiany w stolicy. Prezydent Warszawy stara się je pomału realizować, co widać gołym okiem. W ubiegłym roku strefa płatnego parkowania w stolicy została zwiększona 7,8 tys. miejsc postojowych. Pojawiły się one w dwóch dzielnicach - Woli i Pradze-Północ.

Teraz być może nadejdzie pora na kolejne. W planach jest postawienie dodatkowych parkometrów na Ochocie i wspomnianym wcześniej Żoliborzu. Jak wiadomo, drugą z wymienionych dzielnic zamieszkuje prezes PiS - Jarosław Kaczyński. Nie ma wątpliwości, że on również odczuje skutki planowanych zmian.

W kolejnych dzielnicach łącznie pojawi się ponad 14 tysięcy nowych płatnych miejsc postojowych, które będą rozmieszczone na kilku ulicach. Wśród nich Krasińskiego, Słowackiego, Broniewskiego, Powązkowskiej czy Mickiewicza.

Nawożenie pomidorów – jak i czym nawozić rośliny?Nawożenie pomidorów – jak i czym nawozić rośliny?Czytaj dalej

Właśnie na ulicy Mickiewicza w Warszawie usytuowany jest dom Jarosława Kaczyńskiego. W ostatnim czasie w wyniku strajków i licznych protestów wiele się pod nim dzieje, wiele wskazuje jednak na to, że będzie działo się jeszcze więcej.

Dom Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej znanych polityków w kraju. Mimo sławy i wysokiej pozycji, jego dom nie przypomina luksusowej willi. Lokum prezesa PiS z zewnątrz prezentuje się dość zwyczajnie, nie różniąc się zbytnio od sąsiadujących budynków.

Azyl Kaczyńskiego ma około 150 metrów kwadratowych i jest pół bliźniakiem. Gołym okiem widać, że budynek jest dwupiętrowy. Kolor elewacji przypomina odcienie szarości, brama natomiast jest dość zwyczajna i skonstruowana w prosty sposób.

Warto jednak zwrócić uwagę na jeden element, między szczebelkami umieszczono coś w rodzaju osłonki, która ogranicza widok rozpościerający się na podwórzu. Dlatego też nie wiemy, czy Jarosław Kaczyńskie za domem posiada piękny ogród, czy też rośnie tam jedynie zielona trawa.

Myślicie, że zmiany wprowadzone przez Trzaskowskiego zakłócą spokój prezesa PiS?

Zobacz zdjęcie:

Źródło: se.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News