Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Aktor "Pulp Fiction" pławi się w luksusach. Dla wielu jego dom jest obrzydliwy
Małgorzata Krajewska
Małgorzata Krajewska 14.09.2023 14:25

Aktor "Pulp Fiction" pławi się w luksusach. Dla wielu jego dom jest obrzydliwy

dom Johna Travolty
Rex Features/East News; Materiał YouTube na kanale adamocd2

John Travolta, jak wiele hollywoodzkich gwiazd, może pochwalić się posiadaniem wyjątkowego domu. Imponujące są nie tylko lokalizacja i rozmiar jego posiadłości, ale też wyposażenie. Aktor chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z rodziną, na których można zobaczyć też wnętrza jego rezydencji. 

Jednak fotografia domu Johna Travolty z lotu ptaka, która trafiła do sieci, wywołała spore zamieszanie. Internauci nie kryją oburzenia nie tylko z powodu luksusów, w jakich żyje gwiazdor, ale też tego, co dostrzegli na terenie obok willi.

Dom Johna Travolty na pasie startowym

John Travolta, amerykański aktor i producent filmowy znany z takich hitów jak "Grease" czy "Pulp fiction" mieszka z rodziną w Ocala na Florydzie w posiadłości wartej 10 mln dolarów.

John Travolta i jego żona Kelly Preston w latach 90. kupili dom na jedynym prywatnym pasie startowym w kraju. Posiadłość położona na ekskluzywnym osiedlu Jumbolair Aviation Estates ma powierzchnię ponad 200 hektarów. W 700-metrowym domu znajduje się m.in. pięć sypialni, pięć łazienek, otwarte przestrzenie mieszkalne i centrum rozrywki z basenem.

Po śmierci żony w 2020 r. aktor zamieszkuje dom z córką Ellą i synem Benem. To dla niego przekształcił 16-stanowiskowy garaż w siłownię.

Nietypowe zwyczaje Johna Travolty

Na terenie posiadłości Johna Travolty jest także prywatne lotnisko, pas startowy i parking dla dwóch odrzutowców. Samoloty zaparkowane są tuż przy wejściu do domu, co ułatwia ich codzienne użytkowanie.

O pasji Johna Travolty do latania i pilotowania mówiła w wywiadach żona gwiazdora. Jego marzeniem zawsze było mieć samoloty na własnym podwórku. Kiedy to marzenie spełniło się, aktor miał mieć w zwyczaju codzienne latanie odrzutowcem do pracy.

Pasję Johna Travolty komentują oburzeni internauci

Po opublikowaniu zdjęcia z lotu ptaka domu Johna Travolty na portalu reddit.com w sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Internauci przyzwyczaili się już do wystawnego stylu życia artystów i celebrytów, ale tej kwestii nie chcą wybaczyć amerykańskiemu aktorowi.

Chodzi o to, że John Travolta najwyraźniej nie dba o środowisko. Niektórzy jego lekkomyślne podejście do zmian klimatycznych określili nawet jako “obrzydliwe”.

Fakt, że aktor ma przed domem własne lotnisko, pas startowy i dwa odrzutowce został przez internautów mocno skrytykowany.

Styl życia o wysokiej zawartości węgla

Gdyby wszyscy żyli jak my, zwykli ludzie, Ziemia byłaby bezpieczna
 

- piszą internauci.

Posts from the anticonsumption
community on Reddit