DomekIOgrodek.pl
Anna Lewandowska

CHRISTOF STACHE/AFP/East News

Anna Lewandowska pozuje w cudownym ogrodzie swojej mamy

10 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Anna Lewandowska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy w mediach społecznościowych. Często są to bardzo refleksyjne treści, dotyczące życia, rodziny i pasji. Jakiś czas temu gwiazda zaprezentowała na Instagramie zdjęcie z przepię

Anna Lewandowska doświadczyła w tym roku ogromnej zmiany - urodziła drugą córeczkę, Laurę. Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy, zapowiadając, że nie zamierza rezygnować z treningów i bycia mentorką tysięcy kobiet.

Celebrytka ma w życiu szlachetny cel - szerzenie wśród Polek miłości do sportu i aktywnego, zdrowego trybu życia. W jednym ze wpisów na swoim Instagramie podzieliła się wzruszającą refleksją dotyczącą wykonywanego przez siebie zajęcia, a także pokazała piękny ogród swojej mamy, który przypomina jej czasy dzieciństwa.

Anna Lewandowska w przepięknym ogrodzie swojej mamy

Na zdjęciu zamieszczonym przez gwiazdę, możemy zobaczyć niezwykle romantyczną scenerię - celebrytka hasa wśród traw w ogrodzie swojej mamy.

- Lubicie "Anie z Zielonego Wzgórza"? Wychowana jestem na tej powieści. Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy... i przypominają mi się czasy z dzieciństwa - pisze Anna Lewandowska.

Musimy przyznać, że działka prezentuje się bardzo imponująco. Otoczona jest drzewami, które "pochylają się" nad drewnianymi i metalowymi ławkami, na których gwiazda w dzieciństwie zapewne siadała i czytała ukochaną książkę.

W ogródku nie brakuje też rabat i roślin doniczkowych. Całość zaaranżowana jest bardzo naturalnie i bezpretensjonalnie, nie znajdziecie tu sztuczności. Zielony zakątek wręcz "wtapia się" w las i stanowi jego integralną część. 

Wzruszające wyznanie Anny Lewandowskiej

Gwiazda przy okazji "powrotu do dzieciństwa" zamieściła wzruszający tekst nawiązujący do wykonywanego przez nią zawodu, a także ogromnej pasji, z jaką przekazuje swoje umiejętności tysiącom Polek.

- Jestem z siebie dumna! Bo mam ku temu powody... 7 tygodni po porodzie, dwójka małych dzieci. Ogrom obowiązków, totalnie dużo pracy. Daję z siebie absolutnie wszystko. To dla Was, bo lubię z Wami BYĆ - wyznaje Anna Lewandowska.

Jak wam się podoba ogród mamy Anny Lewandowskiej? Lubicie tego typu dziewiczość i naturalność w aranżowaniu działki?

Źródło: se.pl

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >