Anna Lewandowska
CHRISTOF STACHE/AFP/East News
Marta Idzikowska - 10 Grudnia 2020

Anna Lewandowska pozuje w cudownym ogrodzie swojej mamy

Anna Lewandowska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy w mediach społecznościowych. Często są to bardzo refleksyjne treści, dotyczące życia, rodziny i pasji. Jakiś czas temu gwiazda zaprezentowała na Instagramie zdjęcie z przepięknego ogrodu swojej mamy, a towarzyszy temu refleksja, która może prawdziwie wzruszyć.

Anna Lewandowska doświadczyła w tym roku ogromnej zmiany - urodziła drugą córeczkę, Laurę. Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy, zapowiadając, że nie zamierza rezygnować z treningów i bycia mentorką tysięcy kobiet.

Celebrytka ma w życiu szlachetny cel - szerzenie wśród Polek miłości do sportu i aktywnego, zdrowego trybu życia. W jednym ze wpisów na swoim Instagramie podzieliła się wzruszającą refleksją dotyczącą wykonywanego przez siebie zajęcia, a także pokazała piękny ogród swojej mamy, który przypomina jej czasy dzieciństwa.

Anna Lewandowska w przepięknym ogrodzie swojej mamy

Na zdjęciu zamieszczonym przez gwiazdę, możemy zobaczyć niezwykle romantyczną scenerię - celebrytka hasa wśród traw w ogrodzie swojej mamy.

- Lubicie "Anie z Zielonego Wzgórza"? Wychowana jestem na tej powieści. Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy... i przypominają mi się czasy z dzieciństwa - pisze Anna Lewandowska.

Musimy przyznać, że działka prezentuje się bardzo imponująco. Otoczona jest drzewami, które "pochylają się" nad drewnianymi i metalowymi ławkami, na których gwiazda w dzieciństwie zapewne siadała i czytała ukochaną książkę.

W ogródku nie brakuje też rabat i roślin doniczkowych. Całość zaaranżowana jest bardzo naturalnie i bezpretensjonalnie, nie znajdziecie tu sztuczności. Zielony zakątek wręcz "wtapia się" w las i stanowi jego integralną część.

Wzruszające wyznanie Anny Lewandowskiej

Gwiazda przy okazji "powrotu do dzieciństwa" zamieściła wzruszający tekst nawiązujący do wykonywanego przez nią zawodu, a także ogromnej pasji, z jaką przekazuje swoje umiejętności tysiącom Polek.

- Jestem z siebie dumna! Bo mam ku temu powody... 7 tygodni po porodzie, dwójka małych dzieci. Ogrom obowiązków, totalnie dużo pracy. Daję z siebie absolutnie wszystko. To dla Was, bo lubię z Wami BYĆ - wyznaje Anna Lewandowska.

Jak wam się podoba ogród mamy Anny Lewandowskiej? Lubicie tego typu dziewiczość i naturalność w aranżowaniu działki?

Źródło: se.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News