DomekIOgrodek.pl
Bayer Full

AGENCJA SE/East News

Lider Bayer Full pokazał dom

17 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Sławomir Świerzyński to założyciel i lider zespołu Bayer Full. Artysta w ostatnim czasie zasłynął komentowaniem bieżącej sytuacji politycznej w kraju. Głośne była także sprawa dotycząca wysokiej, ponad półmilionowej dotacji, którą piosenkarz

Sławomir Świerzyński to gwiazdor, który przez fanów nazywany jest "cesarzem disco-polo". Mężczyzna założył w 1984 roku zespół Bayer Full i szturmem zdobył serca Polek i Polaków przebojami takimi jak "Majteczki w kropeczki" i "Bo wszyscy Polacy".

W ostatnim czasie o piosenkarzu zrobiło się głośno za sprawą jego licznych komentarzy dotyczących obecnej sytuacji politycznej panującej w kraju. Kolejną kwestią jest wysokość dotacji, którą artysta miał otrzymać jej rządu - kwota miała opiewać na ponad pół miliona złotych

Ogromny majątek lidera Bayer Full

Sławomir Świerzyński oprócz zarabiania na muzyce (sprzedał ponad 20 milionów płyt)  zajmuje się również stadniną, z której czerpie ogromne zyski.

Piosenkarz prowadzi własne gospodarstwo w miejscowości Wola Łącka na Mazowszu, gdzie gromadzi swój majątek w postaci drogich jachtów i innych bajerów.

- Niektórych Pan Bóg stworzył na panów, ale zapomniał im dać pieniądze, a innych po prostu... polubił - przyznał skromnie w wywiadzie dla portalu nto.pl.

Rezydencja lidera Bayer Full opływa w luksusy

Willa Sławomira Świerzyńskiego nawiązuje do wiejskiej tradycyjnej zabudowy. Drewniane belki widoczne na elewacji ganku dodają całości rustykalnego sznytu.

Na ścianach w wewnątrz domu widać wszystkie płyty, które wydał Sławomir Świerzyński - kolekcja jest doprawdy imponująca. Chyba nikt, kto ją zobaczy, nie ma wątpliwości, że w tej rezydencji mieszka prawdziwy miłośnik muzyki.

Źródło zdjęcia: youtube.com/FAKT24.PL

Mężczyzna kocha konie, a posiadanie przez niego stadniny wiąże się z kontynuowaniem rodzinnej tradycji. W wolnych chwilach lider Bayer Full korzysta z luksusowej bryczki z osobistym woźnicą, doglądając okolicznych terenów.

Źródło zdjęcia: youtube.com/FAKT24.PL

Sporty wodne to kolejna pasja piosenkarza. Jego luksusowy jacht ma aż trzy pokłady, pod którymi znajduje się kabina mieszkalna, posiadająca nawet łazienkę i prysznic! Nie zabrakło także kuchni i dwóch sypialni.

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia: youtube.com/FAKT24.PL

Źródło zdjęcia: youtube.com/FAKT24.PL

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >