Dom Mariusza Pudzianowskiego
Instagram/pudzianofficial
Weronika Dadok - 23 Marca 2021

Dom Mariusza Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Jego życiem prywatnym interesuje się wiele osób, choć on sam stara się je chronić. Raczej nie wypowiada się w osobistych kwestiach, tym razem jednak zdecydował się pokazać w jednym z nagrań część wielkiej posiadłości.

Mariusz Pudzianowski to zawodnik KSW, który odniósł wiele sukcesów i ma swoje szerokie grono fanów. Jest utytułowanym strongmanem i rugbystą.

Mariusz Pudzianowski pokazał dom

W czasach, gdy media społecznościowe znajdują wysokie miejsce w kwestiach związanych z międzyludzką komunikacją, ciężko jest cokolwiek ukrywać.

Niektórzy potrafią być bardzo wścibscy i mają umiejętność odkrycia nawet największych sekretów gwiazd, nie tylko sportu. Mariusz Pudzianowski wie, jak radzić sobie z ochroną swojej prywaty.

Choć mówi się o nim bardzo dużo, pewne tematy pozostają owiane tajemnicą i niewiele wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Czyszczenie piekarnika tabletką do zmywarkiCzyszczenie piekarnika tabletką do zmywarkiCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski szczególnie rzadko chwali się swoim domem. Na jego profilach społecznościowych pojawia się wiele treści, jednak nie w tym obszarze.

Na jednym z filmików sportowiec pokazuje, chociaż część swojej zaskakującej willi. Okazuje się, że posiadłość zawodnika jest naprawdę ogromna. Film opublikował na swoim Instagramie.

Posiadłość Mariusza Pudzianowskiego i piękny ogród

Mariusz Pudzianowski (co może wiele osób zaskoczyć) posiada piękny ogród oraz usytuowaną w nim altanę. Na załączonych fotografiach oraz nagraniach możemy zauważyć, że bardzo ceni sobie spędzanie czasu na łonie natury.

Zawodnik nie jest skory, aby pokazywać dokładnie wygląd swojego domu zarówno w środku, jak i z zewnątrz. Udało się jedynie zobaczyć kawałek posiadłości, która na pierwszy rzut oka wydaje się być ogromna.

Do willi prowadzi wysoki, zielony i bardzo zadbany żywopłot, który może symbolizować właśnie chęć odgrodzenia się od reszty świata i zachowanie najwyższego stopnia prywatności. Posiadłość ogrodzona jest wysokim płotem, a droga do domowych drzwi od bramy, wygląda na bardzo długą!

Mariusz Pudzianowski w filmach zamieszczonych na Instagramie opowiada zazwyczaj w zabawny sposób o swoich treningach i zachęca do nich inne osoby. Warto obserwować media społecznościowe gwiazdy, gdyż, a nuż dowiemy się czegoś ciekawego lub pokaże on więcej zdjęć, czy nagrań ze swojej pięknej posiadłości.

Źródło: sport.se.pl/Instagram Mariusza Pudzianowskiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News