Beata Chmielowska-Olech
YouTube.com/Wideo z Beatką z TeXu/screen
Weronika Dadok - 24 Marca 2021

Dwór Beaty Chmielowskiej-Olech

Beata Chmielowska-Olech jest znaną dziennikarką TVP, a przy okazji posiadaczką pięknego dworu, który być może miałby utrzymywać ją w przyszłości. Niestety inwestycja w tę nieruchomość w czasie pandemii przysporzyła kłopotów i generuje dodatkowe koszta.

Beata Chmielowska-Olech zasłynęła głównie z prowadzenia Teleexpressu Junior już w 1998, kiedy skradła serca widzów, a na ekranach telewizorów możemy widzieć ją aż do dziś.

Jest jedną z najbardziej znanych twarzy TVP. Dziennikarka jednak ma świadomość, że w mediach nie będzie pracować do końca życia. Postanowiła zabezpieczyć się na przyszłość, kupując nieruchomość, która miała przynieść zysk.

Beata Chmielowska-Olech stawia rodzinę na pierwszym miejscu

Dziennikarka jest od kilkunastu lat żoną Damiana Olecha, jak dobrze wiemy, w show-biznesie długotrwałe związki należą raczej do rzadkości. Łączy ich prawdziwa miłość.

Wybranek Beaty Chmielowskiej-Olech uczęszczał do szkoły wojskowej w USA, porzucił jednak plany związane z armią i zdecydował oddać się rodzinie oraz biznesowi. Para ma dwójkę dzieci: syna Brunona oraz córkę Liwię.

Zakaz palenia papierosów na balkonie w mieszkaniu?Zakaz palenia papierosów na balkonie w mieszkaniu?Czytaj dalej

Dziennikarka na łamach Rewii przyznała:

- Moja kariera może rozwijać się dzięki najbliższym. Rodzina bardzo mnie napędza do działania. Nie wiem, czy chciałoby mi się tak intensywnie pracować, gdyby nie mąż i dzieci. - powiedziała Beata Chmielowska-Olech

Dworek Beaty Chmielowskiej-Olech zagrożony przez pandemię

Jak każdego z nas, również celebrytów nie omijają przykre skutki związane z długo trwającym stanem epidemiologicznym w Polsce. Szczególnie teraz praca w mediach nie należy do najłatwiejszych i wymaga jeszcze więcej zaangażowania niż wcześniej.

Dziennikarka już kilkanaście lat temu postanowiła zabezpieczyć swoją przyszłość, inwestując w 2004 roku wraz z mężem w stuletni dworek we wsi Many.

Wnętrze tej posiadłości możemy kojarzyć z planu zdjęciowego serialu Złotopolscy.

Małżeństwo musiało włożyć dużą ilość pracy, aby przywrócić dawną świetność dworowi. Remont jednak się im opłacił, ponieważ posiadłość zaczęła na siebie zarabiać.

Para wynajmowała dworek na konferencje oraz wesela. Swoje przyjęcie z okazji zaślubin zorganizował tu między innymi Marcin Mroczek.

Niestety przez obecną sytuację związaną z pandemią dworek zaczął generować tylko większe koszta. Beata Chmielowska-Olech jednak stara się nie tracić nadziei i wierzy w to, że wszystko wróci do poprzedniego stanu, a lokum zacznie znów przynosić rozsądne dochody.

Mimo wszystko małżeństwo nie żałuje decyzji o zakupie dworku. Posiadłość być może w przyszłości będzie służyć im za prawdziwy raj, my mamy nadzieję, że mimo ciężkich czasów nie nastanie jej koniec, a najgorsze ominie małżeństwo szerokim łukiem.

Źródło: kobieta.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News