Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Gienek i Andrzej z Plutycz zrobili coś niewiarygodnego z domem. Fani niedowierzają
Adam Moskal
Adam Moskal 16.03.2023 11:08

Gienek i Andrzej z Plutycz zrobili coś niewiarygodnego z domem. Fani niedowierzają

Gienek i Andrzej z Plutycz
Materiał YouTube z kanału Podlaskie24

Gienek i Andrzej są wszystkim fanom doskonale znani z programu „Rolnicy. Podlasie”. Dzięki ogromnej popularności ich dom jest częstym celem dla wielu turystów i osób, które chcą poznać rolników osobiście. Tym razem mężczyźni zaskoczyli wszystkich sposobem na wykorzystanie swojej sławy. Na swoim domu zamieścili bowiem bardzo charakterystyczną reklamę. 

Niedawny remont domu

Niedawno dom Andrzeja i Gienka przeszedł remont, podczas którego odnowiono i wymieniono wiele elementów. Teraz wnętrze wygląda pięknie, a i mieszkanie w takim domostwie musi być zwyczajnie przyjemne. 

Podczas remontu odmalowano ściany, wstawiono nowe meble, takie jak łóżko, szafki i taborety. Dodatkowo pomalowano drzwi, a także położone zostały nowe i eleganckie panele podłogowe. Sam Andrzej komentował rezultat takimi słowami:

- „Teraz jest co innego. Może jakaś dziewczyna będzie” - mówił z zadowoleniem Andrzej. 

Rolnicy robią to zaraz po przesadzeniu pomidorów do gleby. Zbiory nie mieszczą się w głowie

Żaden Polak nie mieszka jak Gienek i Andrzej z Plutycz

W ostatnim filmie na kanale Andrzeja i Gienka z Plutycz widać ogromną zmianę, jaka zaszła w ich domu. Mężczyźni zdecydowali się zawiesić na swoim płocie przyciągające wzrok banery reklamowe oraz umieścili na elewacji wielki napis z adresem i imionami gospodarzy. 

Turyści z całej Polski często jeżdżą po Podlasiu, aby podziwiać charakterystyczną architekturę. Gienek i Andrzej wykorzystali ten fakt na własną korzyść - podróżujący często zajeżdżają do ich domu, żeby spotkać się z właścicielami. Teraz przy okazji będą także widzieć reklamy okolicznych przedsiębiorstw. 

Plany na przyszłość

Niedawny remont nie jest ostateczny. Andrzej ma plany na dalsze prace remontowe, które jeszcze bardziej wpłyną na komfort mieszkania. 

- „Chcę zrobić podobny dom jak u siostry. Żeby góra była zrobiona. I cały zmieniony na zewnątrz” - tłumaczył Andrzej w jednym ze swoich filmów na YouTube. 

Poniżej umieszczamy nagranie, na którym można zobaczyć na własne oczy jak zmienił się dom Gienka i Andrzeja z Plutycz: