Dom Łukasza Golca
TVP
Marta Idzikowska - 5 Grudnia 2020

Bajeczny dom Łukasza Golca

W tym domu mieszka jeden z najsławniejszych braci bliźniaków w Polsce. Wraz z bratem są znanymi w całym kraju muzykami, którzy odnieśli gigantyczny sukces w branży. Dzisiaj pokażemy wam dom... Łukasza Golca z zespołu Golec uOrkiestra!

Zespół Golec uOrkiestra tworzą sympatyczni bracia bliźniacy, Łukasz i Paweł Golec. Ich muzyka to połączenie tradycyjnych i etnicznych brzmień z nutą nowoczesności. Największe przeboje grupy to między innymi "Pędzą konie" czy "Ściernisco".

Ostatnio o braciach Golec było głośno z powodu dotacji, którą mieli otrzymać od rządu ze względu na pandemię koronawirusa, która bardzo źle wypłynęła na działalność osób pracujących w branży kreatywnej. Kwota, która miała być im przyznana to prawie 2 miliony złotych!

Łukasz i Paweł jakiś czas temu wydali oświadczenie, w którym zapewnili, że dotacja potrzebna jest na utrzymanie pracowników firmy, którzy dbają o takie kwestie jak organizacja koncertów czy wydarzeń artystycznych.

Dzisiaj pokażemy, jak mieszka wraz z małżonką jeden z popularnych braci bliźniaków, Łukasz Golec.

Dom Łukasza Golca - bajeczne miejsce

Wspaniała posiadłość należąca do Łukasza i Edyty Golec ma aż 350 metrów kwadratowych powierzchni. Góralska willa mieści się w Beskidach, małżonkowie mogą więc codziennie oglądać przepiękne widoki.

Budynek zbudowany jest z okrągłych bali, które sprawiają, że całość idealnie wpasowuje się w górskie otoczenie. Drewniane elementy królują również w środku, dodając mu ciepła i przytulności. Ściany przyozdobione są licznymi obrazami i pamiątkami.

W kuchni również króluje drewno, ale z dodatkiem cegły! Gotowanie i wspólne jedzenie posiłków przy stole w tak swojskim otoczeniu musi być wyjątkowo przyjemnym przeżyciem.

Na zdjęciach, które Edyta Golec umieszcza na swoim Instagramie, często pojawia się wielki taras, gdzie małżeństwo lubi przesiadywać, pijąc wspólnie kawę i oglądając niesamowite beskidzkie widoki.

Posiadłość Łukasza i Edyty Golec prezentuje się doprawdy obłędnie! Jak podoba wam się taki góralski klimat?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News