DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Jak mieszka Krzysztof Jackowski? Jego mieszkanie zaskakuje niezwykłym klimatem
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 17.01.2023 15:44

Jak mieszka Krzysztof Jackowski? Jego mieszkanie zaskakuje niezwykłym klimatem

Jak mieszka Krzysztof Jackowski? Jego mieszkanie zaskakuje niezwykłym klimatem
Screen z filmu pochodzi z kanału Super Express na YouTube

Jak mieszka Krzysztof Jackowski? Jasnowidz pokazał niedawno klasycznie urządzone mieszkanie zlokalizowane w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie i meble, jak podkreśla sam Jackowski, ma duszę. Jasnowidz mieszka tu już od 8 lat.

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w Polsce. Jego zdolności przyczyniły się do odnalezienia wielu osób i rozwiązania bardzo trudnych spraw kryminalnych. Jackowski często współpracuje również z policją. Jasnowidz prowadzi swoją stronę internetową i jest aktywny w mediach społecznościowych, głównie na YouTube.

Niedawno Krzysztof Jackowski udzielił krótkiego wywiadu i pokazał dziennikarzom swoje mieszkanie. Jak mieszka Krzysztof Jackowski? Mieszkanie Jasnowidza zachwyca klasycznym stylem i starą, drewnianą podłogą i meblami.

Jak mieszka Krzysztof Jackowski?

Mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego urządzone jest w starym stylu. Jasnowidz przyznaje, że lubi wnętrza i przedmioty z duszą. Na podłodze znajduje się stary, poniemiecki parkiet. Wszystkie drzwi są drewniane.

W salonie i pozostałych pokojach znajdują się stare, odrestaurowane meble. Pomieszczenia zdobią długie, klasyczne zasłony i kwiaty. W salonie nie mogło zabraknąć dużego regału wypełnionego książkami. Tylko kuchnia Jackowskiego urządzona jest w nowoczesnym stylu.

Duże okna, jasny kolor ścian, drewniany parkiet i wysoki sufit w każdym pomieszczeniu sprawiają, że mieszkanie jest przestronne i jasne. W całym mieszkaniu dominuje drewno i klasyczny styl.

Salon Krzysztofa Jackowskiego
canva/Screen z filmu pochodzi z kanału Super Express na YouTube

Jasnowidz mieszka w rodzinnej miejscowości

Krzysztof Jackowski mieszka z Człuchowie w województwie pomorskim. To rodzinne miasto jasnowidza. Jackowski często zmieniał miejsca zamieszkania. Dopiero kilka lat temu udało mu się znaleźć idealny dla siebie kąt.

Jackowski od 8 lat mieszka jednak w starej, przedwojennej kamienicy. Kamienica została zbudowana w 1935 roku. Mieszkanie Jackowskiego składa się z czterech pokoi. Jeden pokój przeznaczony jest wyłącznie na rzeczy jasnowidza.

Kuchnia Jackowskiego
Kadr z materiału YouTube na kanale Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek: