DomekIOgrodek.pl
Martyna Wojciechowska

fot. TRICOLORS/East News

Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy

27 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek i podróżniczek w Polsce. Swoje przygody relacjonuje w mediach społecznościowych, a także w programie "Kobieta na krańcu świata". Gwiazda niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania. Jego skrawki można zobaczyć na Instagramie.

Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Pewnie wielu zadawało sobie to pytanie. Kobieta, która uwielbia odwiedzać niebezpieczne i odległe kraju, na co dzień bytuje w warszawskim mieszkaniu.

Jak mieszka Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska w 2020 roku wyszła za Przemka Kossakowskiego. Niestety, ich związek nie przetrwał długo i para rozstała się w 2021. Z tego względu Wojciechowska musiała się przeprowadzić. Znalazła dla siebie przytulne mieszkanie w Warszawie, którego remont relacjonowała w sieci.

Mieszkanie Wojciechowskiej jest klasyczne, jednak pełne indywidualnych cech nadanych przez podróżniczkę. Pierwsze, co rzuca się w oczy to wysokie półki uginające się od książek. Od razu widać, że dziennikarka jest miłośnikiem literatury.

Ogółem wnętrze utrzymane jest w stonowanych barwach. Dominują biel i szarość. Całość wydaje się przede wszystkim przytulna. Nie ulega też wątpliwości, że Wojciechowska uwielbia porządek. Opowiadała o tym w książce "Jak mieć w życiu frajdę?" Katarzyny Stoparczyk.

- Przede wszystkim mam porządek w szafach, w szafkach, w szufladach, w dokumentach, w papierach, w ubraniach. Mogę z zamkniętymi oczami powiedzieć, gdzie co mam. Nawet jeśli jesteś na kolanach, to stać cię na to, żeby podnieść głowę, wstać i iść dalej. Czasem zdarza mi się po prostu wypakowywać walizkę z krańca świata i zrobić totalny bałagan, ale na krótko.

Błoto na dywanie

Jak usunąć plamy z błota? Tani i skuteczny sposób

CZYTAJ DALEJ

Mieszkanie Martyny Wojciechowskiej

Jak przyznała Wojciechowska, wystrój wnętrz w jej mieszkaniu jest efektem pracy profesjonalistki. Za charakter lokum odpowiada Agnieszka Witkowska, znana na Instagramie jako Architekt Porządku. O współpracy z Wojciechowską kobieta wspomina z rozbawieniem.

- Z ogromną radością zdradzam Wam wreszcie, kogo miałam przyjemność przeprowadzać w miniony weekend. To moja wymarzona współpraca, która zaczęła się od rozmowy telefonicznej o przeprowadzce, wieszakach welurowych i pojemnikach do przechowywania. Wierzcie lub nie, ale dopiero w połowie zorientowałam się, z kim rozmawiam — opowiedziała projektantka na fanpage'u.

Domy ze znanych filmów i seriali. Wszyscy je pamiętają

Ciekawe, który z tych domów najbardziej zapadł wam w pamięci?

Zobacz galerię >

Czy jesteś prawdziwym pasjonatem ogrodów?

Pytanie 1 z 4

Jakie są najpopularniejsze style ogrodowe?

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w swoim ogrodzie. Ostrzega internautów

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach uchodźców. Słowa małej dziewczynki wywołują łzy

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Monika Richardson miała problemy ze swoim domem. Najemcy wyrządzili spore szkody

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Domy gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał nagranie ze swojego domu. Jeden szczegół w kuchni zwraca uwagę

Czytaj więcej >