DomekIOgrodek.pl
Marzena Rogalska

Pawel Wodzynski/East News

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza robią wrażenie

18 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Marzena Rogalska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Widzowie pokochali ją jako gospodynię porannego programu "Pytanie na Śniadanie", gdzie razem z Tomaszem Kammelem tworzyli niezastąpiony duet prowadzących. To niesamowite, w jakich warunkach mieszka gwiazda. Wnętrza domu Marzeny Rogalskiej mogą zachwycać.

Marzena Rogalska jest gwiazdą, która ma bardzo dobry kontakt ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Przeglądając profil dziennikarki na Instagramie, możemy zobaczyć, że autorka powieści ma dryg nie tylko do prowadzenia programów radiowych i telewizyjnych, ale również do aranżacji wnętrz. Mieszkanie Marzeny Rogalskiej robi wrażenie.

Jak mieszka Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska znana jest ze swojego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samej siebie. Dziennikarka radiowa i telewizyjna jest niezwykle aktywna w swoich social mediach, gdzie internauci cenią ją za jej autentyczność i optymizm. Przeglądając profil gwiazdy na Instagramie widać, w jakich warunkach tak naprawdę mieszka Marzena Rogalska. Wnętrza robią piorunujące wrażenie.

Grudnik

Jak dbać o grudnik? Zakwitnie na Boże Narodzenie, jeśli będziesz o niego odpowiednio dbać

CZYTAJ DALEJ

Jak naprawdę wygląda dom Marzeny Rogalskiej?

Oglądając zdjęcia na Instagramie Marzeny Rogalskiej, nie można odmówić gwieździe talentu do aranżacji wnętrz. Wrażenie robi między innymi łazienka dziennikarki, która utrzymana jest w tonacji bieli i beżu. Uwagę zwraca niesamowicie modne podświetlane lustro w kształcie koła oraz biała wolnostojąca wanna. Na pochwałę zasługuje także ciekawy wzór na ścianie, przypominający rybie łuski oraz portret Marzeny Rogalskiej zawieszony nad wanną. Łazienka w idealny sposób łączy w sobie biel z jasnym drewnem i srebrnymi elementami.Na uznanie zasługuję również sypialnia dziennikarki, której kluczowym elementem jest ogromne łóżko. Uwagę przykuwają także dwa stoliki nocne oraz stojące na jednym z nich radio nawiązujące do stylu vintage.


Dziennikarka może pochwalić się także pięknym wystrojem pozostałych pokoi. W jednym z pomieszczeń, gdzie Marzena Rogalska pracuje, a także czyta książki, znajduje się piękna popielata sofa z mnóstwem barwnych poduszek. W oczy rzuca się także widniejąca za kanapą ściana, wykonana z czerwonej cegły. Całość idealnie komponuje się z szarymi zasłonami i białymi panelami na podłodze pokoju gwiazdy. Marzena Rogalska może pochwalić się także pokaźną kolekcją ramek, wiszących na ścianie nad stołem i przykuwających uwagę ciekawymi zdjęciami.


Jak Wam się podobają wnętrza mieszkania Marzeny Rogalskiej?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl.

Źródło: Instagram.com

Domy ze znanych filmów i seriali. Wszyscy je pamiętają

Slajd 1 z 7

Dom Mostowiaków z "M jak miłość"

Kto nie oglądał choć raz "M jak miłość"? Jesteśmy pewni, że wszyscy dobrze znają ten kultowy polski serial. Obecnie w domu mieszkają Barbara Mostowiak, jej syn Marek Mostowiak oraz wnuk Mateusz Mostowiak również Ewa Mostowiak, żona Marka i jej syn Antek Szefler.

Czym charakteryzują się ogrody angielskie?

Pytanie 1 z 5

Jaki kształt mają rabaty, nasadzenia?

Martyna PałkaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nie jest skromnie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Niebywałe, jak wygląda dom Kasi Tusk

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Kawalerka z ''Pierwszej miłości''. Początkowo należała do Artura

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie mieszkał Kamil Durczok? Dziennikarz zaszył się w pięknym miejscu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wychowywała się w miejscu piękniejszym niż Wilkowyje. Ilona Ostrowska i jej miejsce na ziemi

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie mieszka Don Vasyl? Pełen przepychu pałac okazał się kulą u nogi

Czytaj więcej >