DomekIOgrodek.pl
Teresa Werner

fot. TRICOLORS/East News

Jak mieszka Teresa Werner? Luksus to mało powiedziane

26 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Udostępnij:

Teres Werner to 63-letnia królowa śląskich szlagierów. Gwiazda od lat występuje na największych i najbardziej prestiżowych scenach na całym świecie. Pomimo długiej kariery, niewielu wie, jak gwiazda żyje prywatnie. Wnętrza jej domu niewątpliwie zachwycają!

Artystka pochodzi z Nakła Śląskiego, jednak obecnie mieszka w Koszęcinie. Jak sama przyznaje, znudziły ją białe i minimalistyczne dekoracje. Dziś stawia na ciepłe wnętrza i delikatne kolory.

Jak mieszka Teresa Werner?

Teresa Werner aktualnie zamieszkuje w Koszęcinie. Dom gwiazdy utrzymany jest w ciepłym i bajecznym klimacie. Sama wokalistka przyznaje, że zależy jej na tym, aby móc w nim odpocząć po pracy.

- Wszystkie meble pochodzą z mojego poprzedniego mieszkania przy zespole "Śląsk". Wiele rzeczy trzeba dopiero kupić, ale tych mebli na pewno nie wyrzucę, trafią na poddasze. Mój gust przez lata się zmieniał. Gdy jeszcze mieszkałam z rodzicami w Nakle Śląskim, miałam niezwykle nowoczesny pokój. Białe ściany, meble, dużo metalu, oszczędne dekoracje. Szybko mi się to jednak znudziło. Teraz wolę ciepłe odcienie, wnętrza, w których mogę odpocząć — powiedziała dla Dziennika Zachodniego.

Pomimo faktu, że artystka zrezygnowała z postmodernistycznych wnętrz, jej dom nadal jest bardzo nowoczesny. Werner nie boi się wykorzystywać najnowszych rozwiązań technologicznych i dostosowywać ich do swoich potrzeb.

- Mój dom jest na wskroś nowoczesny. Znalazły w nim zastosowanie najnowsze rozwiązania techniczne i elektroniczne. Pragnę jak najwięcej w nim przebywać. Ostatnio nawet to mi się udaje z powodu znanego nam wszystkim. Korzystam z niewielkiej pomocy profesjonalistów. Większość pomysłów jest jednak moja. Mąż uważa, że sama sobie najlepiej radzę, że moje pomysły są najlepsze, praktyczne, dostosowane do moich potrzeb. Można wszystko na papierze narysować, a w praktyce jednak nie wszystko się sprawdza. Bywa całkiem inaczej. Projekt powinien być nie tylko efektowny, ale i praktyczny — mówiła w wywiadzie z Interią.

Kasia Tusk

Gdzie mieszka Kasia Tusk? Luksusy większe niż u Rodowicz

CZYTAJ DALEJ

Teresa Werner — królowa śląskich szlagierów

Teresa Werner zaczęła występować na wielkiej scenie już w wieku 16 lat. Wokalistka stała się sławna dzięki Zespołowi Pieśni i Tańca Śląsk. Natychmiast jej kariery nabrała szybkiego tempa i udało jej się wystąpić na największych scenach świata. Werner śpiewała na Broadway'u, a nawet w Carnegie Hall w Nowym Yorku.

Przez ponad 32 lata piosenkarka pracowała z Zespołem Pieśni i Tańca. Jednak z czasem zdecydowała się na solową karierę. W 2011 roku wydała singiel "Miłość jest piękna", a chwilę później ukazał się jej pierwszy album "Spełnić marzenia". Solowy debiut okazał się wielkim sukcesem, płyta Werner uzyskała status platyny.

Zobacz zdjęcia:


Czy wiesz, jak segregować śmierci z gospodarstwa domowego? Łatwo się pomylić

Pytanie 1 z 7

Czego nie wolno wrzucać do niebieskiego pojemnika?

Najpiękniejsze jesienne kwiaty ogrodowe. Przetrwają naprawdę niskie temperatury

Ogród może być ozdobny także jesienią. Warto poznać najpiękniejsze kwiaty ogrodowe, które sprawią, że deszczowe dni staną się bardziej kolorowe.

Zobacz galerię >

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w swoim ogrodzie. Ostrzega internautów

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach uchodźców. Słowa małej dziewczynki wywołują łzy

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Monika Richardson miała problemy ze swoim domem. Najemcy wyrządzili spore szkody

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Domy gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał nagranie ze swojego domu. Jeden szczegół w kuchni zwraca uwagę

Czytaj więcej >