DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Jedni ich kochają, inni krytykują. Tak mieszka Ola i Michał Żebrowscy
Kamil Świętek
Kamil Świętek 01.11.2023 10:02

Jedni ich kochają, inni krytykują. Tak mieszka Ola i Michał Żebrowscy

Jak mieszka Ola i Michał Żebrowscy?
Instagram/olazebrowska

Michał Żebrowski to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. U szczytu kariery był on bożyszczem milionów kobiet. Obecnie znany jest bardziej z social mediów niż z wielkiego kina.

Zobaczcie, jak mieszka jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów w Polsce wraz ze swoją rodziną. Ta para to jedno z najbardziej charyzmatycznych małżeństw polskiego show-biznesu.

Ola i Michał Żebrowscy

Historia małżeństwa Oli i Michała Żebrowskich zasługuje na kinową aranżację. Aktor poznał swoją przyszłą żonę, gdy ta była jeszcze młodą dziewczyną. Po latach znajomości wybuchły między nimi gorące uczucia, co skończyło się stanięciem w 2009 roku na ślubnym kobiercu.

To jeszcze nie koniec. Mimo trudnych początków, małżeństwo państwa Żebrowskich, wytrwało ono próbę czasu, czego owocem jest trójka wspaniałych synów: 13-letni Franciszek, 10-letni Henryk i 3-letni Feliks. Raptem rok temu państwo Żebrowscy świętowali kolejny cud narodzin, witając swoją pierwszą córeczkę Łucję.

Jak będąc czynnym zawodowo aktorem i mamą na pełen etat pogodzić życie rodzinne, z pracą i rozwijaniem swoich social mediów? Dlaczego małżeństwo Żebrowskich uważane jest za najbardziej charyzmatyczną parę polskiego show-biznesu? Jak mieszka Ola i Michał Żebrowscy? Odpowiedzi udzielamy poniżej.

Jak mieszka Ola i Michał Żebrowscy?

Obserwując rodzinę Żebrowskich na Instagramie, trudno nie zauważyć, że ich życie dzielone jest między Warszawą a urokliwym domkiem w górach położonym nieopodal Bukowiny Tatrzańskiej. Instagram 36-letniej Oli Żebrowskiej zdecydowanie jednak zdominowany jest przez zdjęcia z warszawskiego apartamentu.

To właśnie tam zobaczymy jak mieszka Ola i Michał Żebrowscy na co dzień. Główne życie rodzinne toczy się nie gdzie indziej, jak w przestronnym salonie, w którym wygospodarowano kącik dla dzieci oraz strefę wypoczynku z kanapą w kolorze modnej butelkowej zieleni.

Z salonu przechodzimy wprost do funkcjonalnej, nowoczesnej kuchni, utrzymanej w białej stylistyce, przełamanej szarymi wykończeniami frontów szafek. Zdecydowanie użytkowy charakter tego pomieszczenia podkreśla przestrzenna wyspa i szafki kuchenne, na których spokojnie można usiąść podczas rodzinnych pogaduszek.

Najbardziej charyzmatyczna para polskiego show-biznesu

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w domu państwa Żebrowskich? Przede wszystkim na przemyślaną garderobę, utrzymaną w mocno minimalistycznym stylu, z dużymi przeszkleniami oraz na łazienkę, która bezapelacyjnie jest królestwem… dzieci, podobnie z resztą jak salon i sypialnia.

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, jak mieszka Ola i Michał Żebrowscy, trudno nie zauważyć, że żyją oni rodzinnie. Para nie wstydzi się pokazywać swojego codziennego życia na Instagramie, co rodzi liczne kontrowersje.

Kontrowersje wokół rodziny Żebrowskich

Małżeństwo Żebrowskich to bezapelacyjnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych par na polskim Instagramie. Zobaczcie tylko komentarze Internautów:

– Czy ona zawsze musi tak niechlujnie wyglądać do tego rozkraczając się do każdej foty, każdy wie co tam masz jak każda kobieta, niesmaczne wręcz obrzydzające – krytykuje Internautka na Pudelku.

– Obleśny ten Żebrowski się zrobił, przemycanie golizny i połowiczny sztuczny uśmiech uśmiech na co drugim zdj. Kiedyś naprawdę go lubiłam, teraz stracił wszelką klasę. I jeszcze uważa się za inteligenta – czytamy w komentarzach na Pudelku.

– Cieszę się, że nie tylko ja byłam "duża" w ciąży 😂 myślałam że wszystkie kobiety są piękne tylko ja byłam pokarana przez los – komentuje Internautka na Instagramie.

– Kochałam się w Żebrowskim od lat... a tu przypomina mojego chłopa... dziękuję dzięki Tobie każdy chłop może być " boski jak Żebrowski" – czytamy w komentarzach na Instagramie.

Aż trudno uwierzyć, że dotyczą one tych samych zdjęć. Czyżby czytelnicy Pudelka inaczej odbierali życie państwa Żebrowskich niż obserwujący na Instagramie? Jaka jest Wasza opinia na temat państwa Żebrowskich? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi spostrzeżeniami w komentarzach.

Zobacz także: