Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Jutro będą imponujące promocje w Biedronce
Michał Fitz
Michał Fitz 19.12.2021 09:23

Jutro będą imponujące promocje w Biedronce

Biedronka
Fot. Iberion

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zawsze związane są z wielkimi zakupami. Popularny supermarket wychodzi swoim klientom naprzeciw i prezentuje im bardzo ciekawą ofertę. Jakie są promocje w Biedronce?

Warto zapoznać się z ofertą sklepu, bo tuż przed świętami można w dobrej cenie zakupić akurat to, czego w domu przed nimi brakowało.

Świąteczne promocje w Biedronce

Ci, którzy jeszcze nie mają odpowiednich akcesoriów do ugotowania wszystkich potraw, szczególnie powinni zainteresować się promocjami. Hitem są bowiem garnki ze stali nierdzewnej firmy Smukee sprzedawane na wagę! Ich cena to jedynie 3,49 zł/100 g.

Poza nimi będzie można zakupić także patelnie, naczynia żaroodporne, a nawet woki. Niektóre z nich sygnowane są logiem marki Ambition, czołowego producenta akcesoriów do kuchni.

Na przykład za żeliwną patelnię 26 cm lub żeliwną patelnię grillową wspomnianej wyżej marki zapłacimy jedynie 79,90 zł.

W promocyjnej ofercie znalazło się coś także dla tych, którzy w domu będą musieli przenocować sporą liczbę gości. Supermarket oferuje materace, zarówno te składane, jak i te dmuchane, które wzmocnione są specjalnymi, stabilizującymi stelażem.

Na szczególną uwagę zasługuje też zestaw fajerwerek przyjaznych dla zwierząt. Są one wyjątkowo ciche, przez co nie drażnią czworonogów, a są nie mniej efektowne wizualnie od tych klasycznych.

Chociażby za wyrzutnię Fire Angel, 10 strzałów wzbijających się na wysokość około 30 metrów zapłacimy tylko 19,99 zł. Do wyboru jest dużo więcej zestawów, a ich cena uzależniona jest od ilości strzałów danej wyrzutni.

Zobacz post:

Źródło: biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki