Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 24 Grudnia 2020

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że bardzo ceni sobie świąteczny okres. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała ostatnio choinkę, która wywołała niemały zachwyt wśród fanów. Zresztą nie tylko ona - aktorka pochwaliła się już 23 grudnia, że wszystko w jej domu jest gotowe na Święta Bożego Narodzenia.

Katarzyna Cichopek to uwielbiana przez Polki i Polaków aktorka, znana między innymi z serialu „M jak Miłość”.

Prywatnie kobieta jest żoną tancerza Marcina Hakiela, z którym ma dwójkę wspaniałych dzieci, Adasia i Helenkę. Gwiazda jest również perfekcyjną panią domu - często w mediach społecznościowych prezentuje swój piękny i czysty dom - jak się okazuje, również na Święta!

Katarzyna Cichopek jest w te Święta perfekcyjną panią domu

Katarzyna Cichopek 23 grudnia podzieliła się z internautami wpisem, w którym informuje o postępach w kwestii przygotowań do Bożego Narodzenia.

Jak oznajmiła, wysprzątała już cały dom, zapakowała prezenty i ubrała choinkę!

Zdjęcie tylko potwierdza słowa celebrytki - siedzi w przepięknym i czystym salonie, a w tle widnieje pełne blasku świąteczne drzewko.

Choinka Katarzyny Cichopek i jej pracowitość wzbudziły zachwyt internautów

Drzewko, które przystroiła aktorka, cudownie mieni się różnokolorowymi lampkami. W kwestii bombek gwiazda postawiła jednak na skromność - widoczne są tylko pojedyncze szklane dekoracje.

Trzeba przyznać, że daje to bardzo świeży i minimalistyczny efekt. Katarzyna Cichopek zresztą nigdy nie ukrywała, że docenia oszczędny styl w kwestii aranżacji mieszkania.

Aktorka została doceniona przez internautów - jej pomysł na przystrojenie świątecznego drzewka oraz niezwykła pracowitość i punktualność zrobiły na nich piorunujące wrażenie!

- O Boże jak ty to robisz, piękna i już gotowa, ja nie wiem, w co ręce włożyć, a już nie mówię jak wyglądam - skomentowała jedna z fanek.

-Piękna ta wasza choinka - dodała inna.

Źródło: instagram.com/katarzynacichopek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News