Dom Krzysztofa Krawczyka
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 20 Grudnia 2020

Krzysztof Krawczyk - dom

W tej cudownej leśnej willi mieszka człowiek, który jest prawdziwym weteranem polskiej sceny muzycznej. Ostatnio ze względu na problemy ze zdrowiem musiał odwołać swoje koncerty. W tym tajemniczym domu mieszka... Krzysztof Krawczyk!

Krzysztof Krawczyk to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę zaczął już w latach sześćdziesiątych jako frontman zespołu Trubadurzy. Największą sławę artysta zyskał jednak dzięki swoim solowym płytom oraz wspaniałym trasom koncertowym obejmującym cały świat.

W październiku tego roku piosenkarz przekazał fanom bardzo smutną wiadomość. Ze względu na problemy ze zdrowiem, a także trudną sytuację związaną z pandemią, postanowił zrezygnować z koncertowania. Miłośnicy Krzysztofa Krawczyka przyjęli jego oświadczenie z szacunkiem - w końcu mężczyzna ma 74 lata i znajduje się w grupie ryzyka.

Niesamowita willa Krzysztofa Krawczyka

Dom Krzysztofa Krawczyka znajduje się pod Łodzią w miejscowości Grotniki. Budynek prezentuje się iście bajkowo! Piosenkarz mieszka w nim razem ze swoją ukochaną żoną Ewą.

Willa ukryta jest pomiędzy drzewami i krzewami, co nadaje jej niezwykle tajemniczą aurę. Widać, że artysta bardzo kocha rośliny - cały jego ogród wręcz "zalany" jest zielenią.

Wnętrze domu Krzysztofa Krawczyka również prezentuje się imponująco. Na ścianach możemy dostrzec przeróżne myśliwskie trofea, takie jak skóry czy rogi zwierząt.

Krzysztof Krawczyk

Screen pochodzi z kanału youtube.com/Piotr Piotruś

Jak artysta sam przyznał, lubią razem z Ewą w domu "zaszpanować" licznymi ozdobami, pamiątkami i zdjęciami powieszonymi na ścianach.

- Razem z żoną siadamy u szczytu stołu, dookoła płyty, zdjęcia z papieżem - zażartował w programie "Zacisze gwiazd".

Krzysztof Krawczyk ma basen i kapliczkę

Największą uwagę w ogrodzie Krzysztofa Krawczyka przykuwa piękny basen - pływanie w tak "romantycznym" środowisku musi być prawdziwą rozkoszą! Wokół turkusowego zbiornika stoją leżaki, na których gwiazdor wraz z żoną relaksują się w upalne dni.

Obok znajduje się uroczy mostek, z którego można przejść do dalszej części ogrodu, w której znajduje się... kapliczka! Artysta zawsze podkreślał, że jest osobą wierzącą i religijną. Jego małe, święte miejsce zbudowane jest z kamieni i bardzo ciekawie prezentuje się pośród bujnych krzewów w zacisznym zakątku.

Źródło: plotek.pl

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Screeny pochodzą z kanału youtube.com/Piotr Piotruś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News