DomekIOgrodek.pl
Dom Krzysztofa Krawczyka

TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk - dom

20 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

W tej cudownej leśnej willi mieszka człowiek, który jest prawdziwym weteranem polskiej sceny muzycznej. Ostatnio ze względu na problemy ze zdrowiem musiał odwołać swoje koncerty. W tym tajemniczym domu mieszka... Krzysztof Krawczyk!

Krzysztof Krawczyk to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę zaczął już w latach sześćdziesiątych jako frontman zespołu Trubadurzy. Największą sławę artysta zyskał jednak dzięki swoim solowym płytom oraz wspaniałym trasom koncertowym obejmującym cały świat.

W październiku tego roku piosenkarz przekazał fanom bardzo smutną wiadomość. Ze względu na problemy ze zdrowiem, a także trudną sytuację związaną z pandemią, postanowił zrezygnować z koncertowania. Miłośnicy Krzysztofa Krawczyka przyjęli jego oświadczenie z szacunkiem - w końcu mężczyzna ma 74 lata i znajduje się w grupie ryzyka.

Niesamowita willa Krzysztofa Krawczyka 

Dom Krzysztofa Krawczyka znajduje się pod Łodzią w miejscowości Grotniki. Budynek prezentuje się iście bajkowo!  Piosenkarz mieszka w nim razem ze swoją ukochaną żoną Ewą.

Willa ukryta jest pomiędzy drzewami i krzewami, co nadaje jej niezwykle tajemniczą aurę. Widać, że artysta bardzo kocha rośliny - cały jego ogród wręcz "zalany" jest zielenią.

Wnętrze domu Krzysztofa Krawczyka również prezentuje się imponująco. Na ścianach możemy dostrzec przeróżne myśliwskie trofea, takie jak skóry czy rogi zwierząt

Screen pochodzi z kanału youtube.com/Piotr Piotruś

Jak artysta sam przyznał, lubią razem z Ewą w domu "zaszpanować" licznymi ozdobami, pamiątkami i zdjęciami powieszonymi na ścianach.

- Razem z żoną siadamy u szczytu stołu, dookoła płyty, zdjęcia z papieżem - zażartował w programie "Zacisze gwiazd".

Krzysztof Krawczyk ma basen i kapliczkę

Największą uwagę w ogrodzie Krzysztofa Krawczyka przykuwa piękny basen - pływanie w tak "romantycznym" środowisku musi być prawdziwą rozkoszą! Wokół turkusowego zbiornika stoją leżaki, na których gwiazdor wraz z żoną relaksują się w upalne dni.

Obok znajduje się uroczy mostek, z którego można przejść do dalszej części ogrodu, w której znajduje się... kapliczka! Artysta zawsze podkreślał, że jest osobą wierzącą i religijną. Jego małe, święte miejsce zbudowane jest z kamieni i bardzo ciekawie prezentuje się pośród bujnych krzewów w zacisznym zakątku.

Źródło: plotek.pl

Screeny pochodzą z kanału youtube.com/Piotr Piotruś

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >
Rolnik szuka żony

Domy gwiazd

"Rolnik szuka żony" - Bardowscy pokazali dom

Czytaj więcej >