Anna i Robert Lewandowscy
East News/Piotr Molecki
Marta Idzikowska - 2 Grudnia 2020

Dom Lewandowskich - przepiękne wnętrza

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbogatszych i najpopularniejszych par w Polsce. Obydwoje osiągnęli bardzo wiele zawodowo, nic więc dziwnego, że mogą teraz pławić się w luksusach. Anna Lewandowska na swoim Instagramie lubi chwalić się wnętrzami pięknego domu, który urządziła wspólnie z mężem. Spodziewaliście się po nich takiego gustu?

Anna i Robert Lewandowscy to para, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Obydwoje wzbudzają podziw Polek i Polaków, nie tylko za swoje sportowe osiągnięcia, ale także za styl i klasę, którą pokazują na czerwonych dywanach oraz w mediach społecznościowych.

Uważani są za jedną z najbogatszych par polskiego show-biznesu. Są ze sobą już 13 lat i doczekali się dwójki dzieci.

Anna Lewandowska często dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia na Instagramie, gdzie udało się jej zgromadzić aż 3 miliony obserwujących.

Dzięki zdjęciom umieszczonym na mediach społecznościowych trenerki udało nam się podpatrzeć, jak mieszka najpopularniejsza para w Polsce.

Lewandowscy wspólnie urządzili swój piękny dom w Monachium

Cały dom urządzony jest bardzo nowocześnie, ale zdecydowanie nie ujmuje mu to przytulności. Wnętrza utrzymane są w jasnych kolorach, natomiast blaty i kuchnia wykonane są z najlepszej jakości drewna, co dodaje całości ciepła.

W salonie możemy zaobserwować kremowe kanapy i jasne zasłony. Z pewnością jest to miejsce chętnie oblegane przez całą rodzinę - całość zachęca do relaksu.

Nowoczesnego charakteru dodają szklane drzwi oddzielające przedpokój od pokoju dziennego.

Kuchnia prezentuje się równie pięknie, choć pojawiają się w niej też ciemniejsze akcenty. Na zdjęciach możemy zobaczyć gustowną kompozycję solidnego blatu, jasnych płytek i grafitowych szafek.

Kuchnia jest pomieszczeniem szczególnie bliskim Annie Lewandowskiej, ponieważ sportsmenka kocha eksperymentować z różnymi zdrowymi przepisami, które potem poleca swoim fankom.

Jak wam się podoba wystrój domu popularnej pary?

Źródło: viva.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News