DomekIOgrodek.pl
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

youtube.com/ Dowbory Be Happy

Dowbor i Koroniewska mają problemy z domem

27 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Maciek Dowbor i Joanna Koroniewska od jakiegoś czasu budują swój wymarzony dom. Na swoim kanale na Youtube zamieścili nagranie, w którym opowiadają o przebiegu budowy, którą ostatnio określili jako "jeden wielki koszmar".

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to zgrana para, która lubi dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym oraz poczuciem humoru, które towarzyszy ich rodzinie na co dzień.

Prowadzą wspólnie popularny kanał na Youtube - Dowbory Be Happy, gdzie udostępniają nagrania, pokazujące ich codzienne życie. Ostatnio postanowili zaprezentować, jakie postępy poczynili na budowie swojego nowego domu.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska budują wymarzony dom

Od lata zeszłego roku zakochane małżeństwo zajmuje się budową całkiem nowego domu, w którym zamieszkają ze swoimi dziećmi. Ma to nastąpić już pod koniec tego roku. Para od czasu do czasu relacjonuje, jak idzie budowa ich wymarzonego gniazdka. Są bardzo zdeterminowani, aby finalnie dom wyglądał tak jak w ich planach.

W ostatnim odcinku swoich perypetii zatytułowanym Ta budowa nas wykończy, czyli Nasz Nowy Dom cz.3 opowiadają o ciemnych stronach przedsięwzięcia, z którym zdecydowali się zmierzyć.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - koszmar podczas budowy domu

Małżeństwo podczas budowy domu musi zmierzyć się z przykrą rzeczywistością. Jest im bardzo trudno wybrać odpowiednie rozwiązania w kwestii wykończenia. Nie lada wyzwaniem jest zdecydować się na jedną z opcji proponowaną przez deweloperów czy ekspertów. Do tego dochodzi też wysoki koszt przedsięwzięcia.

- Chciałem wam powiedzieć, że cała ta budowa tego domu to jest jeden wielki koszmar. [] Wydawało nam się, że mamy pewne doświadczenia i że wiemy jak się za to zabrać, a tymczasem okazało się, że z każdym kolejnym krokiem jest coraz gorzej - powiedział dziennikarz na nagraniu.

Finalnie Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska chcieliby pogodzić ze sobą wszystko - ergonomię, ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązania przy zastosowaniu nowatorskich metod. Nie ma jednak tak łatwo - gdyby wszystkie punkty miały być spełnione, to koszt budowy byłby ogromny! A na to para nie może (i nie chce) sobie pozwolić.

Czy Katarzyna Dowbor pomoże swojej rodzinie?

Jak się okazuje, Joanna Koroniewska jest zwolenniczką dużej ilości zróżnicowanych rozwiązań. Nie zastanawia się przy tym nad oszczędnościami. Na szczęście Maciej Dowbor dba o finanse i o to, aby dysponować budżetem zgodnie z planem. Za jego namową żona zrezygnowała z powiększania wymarzonej garderoby. Chociaż obydwoje ciężko główkują nad optymalnym rozwiązaniem wykończenia budynku, to wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.

- My chcielibyśmy, żeby było oszczędnie, ale nowocześnie. Jak połączyć posiadanie klimy czy fotowoltaiki, czy pompa ciepła, czy zwykły piec, czy ogrzewanie podłogowe, czy jednak tradycyjne? Skąd my mamy to wiedzieć? - pyta aktorka.

Na te pytania prawdopodobnie znałaby odpowiedź mama dziennikarza, Katarzyna Dowbor. W końcu w kwestii remontów jest specjalistką! Czy gwiazda wkroczy na budowę i rozwiąże problemy z domem swojej rodziny? 

Filmik, o którym mowa, możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: party.pl

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego kanału na Youtube Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej, Dowbory Be Happy, gdzie możecie zobaczyć całość relacji z budowy.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Jakie jest znaczenie storczyka? Możesz być zaskoczony

  • Jak wyczyścić gumowe rękawice? Są siedliskiem bakterii

  • Z ich toalety wyszło coś przerażającego. Zadzwonili po służby

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >