Szczęśni
Instagram/marina_official
Weronika Dadok - 18 Grudnia 2020

Marina Szczęsna pokazała mieszkanie i synka

Kilka dni temu internet obiegły przeurocze nagrania małego Liama Szczęsnego. Jego mama, Marina Łuczenko-Szczęsna, zdecydowała pochwalić się tym, w jaki sposób jej syn wspiera ją podczas codziennych obowiązków. Na nagraniu udało się uchwycić niesamowitą scenkę, podczas której dziecko zamiata podłogę, pomagając swojej mamie.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest utalentowaną wokalistką, żoną polskiego piłkarza Wojciecha Szczęsnego oraz mamą wspaniałego Liama.

Celebrytka chętnie dzieli się swoim szczęściem związanym z dzieckiem, udostępniając na Instagramie liczne fotografie i nagrania przedstawiające chłopca.

Z najnowszego filmiku, który umieściła w mediach społecznościowych, wynika, że chłopiec to urodzony pomocnik!

Liam Szczęsny kontra bałagan na podłodze

Podczas przygotowań świątecznych w domu Szczęsnych doszło do małego wypadku. Otóż z choinki spadła jedna ze szklanych bombek, co bardzo poruszyło Liama, który natychmiast zabrał się za usuwanie z parkietu fragmentów rozbitego przedmiotu.

Mały bohater nagrania nie dał za wygraną w kwestii błyszczących odłamków na podłodze. Ochoczo złapał za zmiotkę i szufelkę, ruszając na pomoc swojej mamie.

Jak możemy wywnioskować z nagrania, dwulatek jest wyjątkowo elokwentny. Od początku deklaruje, że to właśnie on odpowiedzialny jest za porządek w domu Szczęsnych.

Mały chłopiec deklaruje, że jest pracownikiem

Dobre wychowanie obejmuje również uświadomienie dziecku, jak ważna jest pomoc w codziennych sytuacjach. Jak widać, mały chłopiec doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Rozczulające stwierdzenie pomocnika jest na to dowodem.

- Czemu ty musisz to robić? - dopytywała zaciekawiona Marina.

- Bo ja jestem pracownikiem - przyznał szkrab, podążając w stronę śmietnika z pełną szufelką szkła.

- Bardzo lubię pomagać i się bawić, ja wszystko lubię i mamusię lubię - podsumował.

Źródło: pudelek.pl

Liam Szczęsny

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego Instagrama Mariny Łuczenko-Szczęsnej instagram.com/marina_ofc

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News