DomekIOgrodek.pl
Mateusz Morawiecki

facebook.com/MorawieckiPL

Mateusz Morawiecki pokazał dom i rodzinę

14 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami, a ten wyjątkowy klimat udziela się także politykom. Mateusz Morawiecki umieścił ostatnio na swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, jak razem z żoną i córkami przygotow

Święta Bożego Narodzenia to radosny, rodzinny czas, który w tym roku okazuje się być wyjątkowo potrzebny. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu z nas pragnie szybciej poczuć bezpieczny i spokojny klimat Świąt.

Nastroje te możemy zauważyć w mediach społecznościowych gwiazd, które prześcigają się w pokazywaniu zdjęć swoich choinek i pięknie przystrojonych lampkami domów. Jak widać, również politycy poczuli magię Świąt. Premier Mateusz Morawiecki wstawił na swojego Facebooka nagranie, na którym wraz z żoną i córkami przygotowują pierniczki.

Trudny czas dla Mateusza Morawieckiego

Premier w swoim facebookowym wpisie przyznaje, że ostatni okres w polityce był dla niego bardzo trudny i stresujący

- Emocje wokół szczytu UE sięgały zenitu, nie tylko w Brukseli - tłumaczy prezes Rady Ministrów.

Świąteczny czas wydaje się więc idealny, aby ukoić nerwy i odpocząć. Mateusz Morawiecki może w tej kwestii liczyć na żonę i córki, które przygotowały mu ostatnio niezwykłą niespodziankę!

Mateusz Morawiecki i domowe świąteczne tradycje 

Polityk zdradza, że bardzo tęsknił za spokojnym wieczorem spędzonym w gronie najbliższych. Odczuł więc ogromną radość, gdy ostatnio po powrocie do domu czekała na niego wspaniała niespodzianka.

Otóż żona i córki zorganizowały w kuchni... wspólne przygotowanie świątecznych pierniczków! Mateusz Morawiecki zdaje się być zachwycony taką tradycyjną formą spędzania czasu, gdyż postanowił podzielić się z internautami emocjonalnym wpisem i nagraniem, które dokumentuje jego kuchenne zmagania.

- Moje Damy, Żona i Córki, zaangażowały mnie w naszą rodzinną tradycję: przygotowanie pierników na Święta. Ci, którzy też kultywują w swoich rodzinach tę tradycję, najlepiej wiedzą, jak takie wieczory mogą być relaksujące! - napisał premier na swoim Facebooku.

Rodzinnie spędzony wieczór okazał się być niezwykle owocny - Morawieckim udało się ulepić aż trzysta sztuk pierniczków! Polityk przyznaje, że wyglądają tak apetycznie, że być może znikną ze stołu jeszcze przed kolacją Wigilijną.

Źródło: facebook.com/MorawieckiPL

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >