Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Nastolatek zrobił zdjęcie stołu, które stało się hitem. Przyjrzyj się uważnie, zrozumiesz dlaczego
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 30.04.2020 17:59

Nastolatek zrobił zdjęcie stołu, które stało się hitem. Przyjrzyj się uważnie, zrozumiesz dlaczego

nastolatek
fot.imgur.com/Baumstaller

Nastolatek zrobił zdjęcie i wstawił je do sieci. Natychmiast posypały się komentarze zachwyconych internautów. Jednak nie jest tak łatwo dostrzec fenomen tej fotografii. Potrzeba chwili, by dokładnie się przyjrzeć i zrozumieć bystry zamysł. A potem oglądać kolejne postępy pracy. Co ciekawe, autor tego zdjęcia jest także autorem tego mebla. Trzeba przyznać, że jest bardzo zdolny!

Nastolatek zrobił zdjęcie stołu, które stało się hitem. Okazało się bowiem, że ciekawy pomysł na tak prosty mebel może naprawdę zachwycić. Choć na pierwszy rzut oka nie jest jasne, co jest aż tak zachwycającego w tym projekcie, szybko okazuje się, że mebel po prostu zapiera dech w piersiach.

Nastolatek udostępnił zdjęcie stołu

Wyjątkowy stół jest dziełem właśnie tego młodego chłopca. Powstał na potrzeby szkolnego zadania wyznaczonego na zajęciach technicznych. Podczas takiego przedmiotu w szkole najczęściej przygotowywaliśmy karmniki albo inne proste, drewniane konstrukcje, których ostatecznymi autorami, nie oszukujmy się, byli nasi rodzice lub dziadkowie.

W tym przypadku chłopiec zupełnie samodzielnie zrealizował dane mu zadanie. Wykazał się dużą pomysłowością i talentem, oraz jak przy każdej pracy technicznej cierpliwością. Jego projekt jak najbardziej się opłacił. Możemy się domyślić, że ocena, jaką otrzymał, była najwyższą w skali, a dodatkowo może to małe przedsięwzięcie jest początkiem jego projektanckiej kariery. To wspaniałe, że młody chłopak zajmuje się tak ciekawym projektem, podczas gdy jego rówieśnicy wolą patrzenie w telefon.

  1. Porażające zachowanie mężczyzny podczas konferencji. Nagle złapał swojego kota, stracił za to pracę
  2. Zrozpaczeni dziadkowie Kacperka ujawniają prawdę o rodzinie. Porażające słowa
  3. Naleśniki na śniadanie i na obiad? 6 genialnych tricków, o których nie miałeś pojęcia

Niezwykły stół – przyjrzyj się uważnie

Stół jest zrobiony ze zwykłego drewna, jednak jego konstrukcja zaskakuje. Najpierw chłopiec wyciął dwie, wielkie drewniane płyty. Złączył je i stworzył z nich ramę, przypominającą tę do obrazu. Następnie chłopiec wykazał się umiejętnościami elektrycznymi, zamontował lampki Led wzdłuż każdej krawędzi stołu.

Kolejnym, wieńczącym jego pomysł krokiem było zamontowanie lustra, po liniach stołu według tychże krawędzi biegły zamontowane wcześniej światełka. Następnie, na sam koniec, na wierzch zamontował podwójne lustro. Efekt jest oszałamiający. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli chłopiec zbierze zamówienia na podobne dzieła!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatek

Tak zaczynała się praca nad wyjątkowym stołem.

nastolatek

Chłopiec stworzył ramę, podobną do tej dla obrazu.

nastolatek

Czy już domyślacie się, co powstanie?

nastolatek

Stół nieskończoności skończony.

nastolatek

Chłopiec zadbał, by można było osiągać różne efekty wizualizacji. Swój stół wystawił w konkursie, który oczywiście wygrał z wyróżnieniem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sezon na komary rozpoczęty. Czy mogą przenosić koronawirusa? Czy będzie ich więcej z powodu suszy?
  2. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
  3. Jak będzie wyglądać świat po pandemii? Randki przez pleksi, przedziały w samolotach?
  4. TVP wraca z uwielbianym programem Polaków. Pokazali zdjęcie z Rafałem Brzozowskim
  5. Lekarka odebrała sobie życie. „Próbowała wykonywać swoją pracę i to ją zabiło”
  6. Koniec „godzin dla seniorów” w sklepach. Minister Jadwiga Emilewicz oficjalnie zapowiedziała zmiany

źródło: planetapl.life