Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Niebywałe jak mieszka Roksana Węgiel. Pokój gwiazdy może wzbudzić zazdrość u wszystkich
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 17.03.2023 13:42

Niebywałe jak mieszka Roksana Węgiel. Pokój gwiazdy może wzbudzić zazdrość u wszystkich

Roxi Węgiel
Instagram/ roxie_wegiel

Jak mieszka Roksana Węgiel? Znana piosenkarka podzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których widać pięknie urządzony dom i duży ogród. W pokoju nastolatki znajduje się biała, duża huśtawka, na której Węgiel lubi spędzać czas.

Kim jest Roskana Węgiel?

Roksana Węgiel zadebiutowała w 2018 roku w popularnym programie telewizyjnym "The Voice of Kids". W tym samym roku wygrała również konkurs Eurowizji, a jej kariera muzyczna nabrała tempa. Artystka wraz z rodzicami mieszkała w jednym z bloków w Jaśle. W tym momencie mają przepiękny dom położony w okolicach rodzinnej miejscowości.

Dowbor zrobiła u niej remont. Pani Sylwia zdradziła kulisy programu, „jeden moment wycięli”

Pokój Roksany Węgiel to spełnienie marzeń każdej nastolatki

W pokoju młodej piosenkarki dominują jasne meble i dodatki w pastelowych barwach. Na Instagramie Roksana udostępniła zdjęcie swojego miejsca do nauki. Na biurku znajduje się laptop i organizery na zeszyty i książki w kolorze pastelowego różu. 

Obok biurka stoi duży regał na książki. W pokoju artystki znajduje się również biała toaletka i biała huśtawka z różowymi poduszkami. O takich dodatkach marzy każda nastolatka. W pokoju Węgiel nie mogło zabraknąć również wielu nagród muzycznych i złotych płyt.

Roksana Węgiel mieszka z rodzicami i bratem w przestronnym domu w okolicach Jasła

Rodzina Węglów mieszka w dużym domu z ogrodem. Na zdjęciach umieszczonych przez artystkę na Instagramie widać, że w ogrodzie znajdują się drzewka, wiele roślin i zadbana trawa. W jadalni znajduje się duży, drewniany stół, przy którym rodzina zasiada do wspólnych posiłków. W salonie natomiast znajduje się duża, wygodna kanapa. 

W części dziennej domu dominują jasne odcienie beżu, meble natomiast mają kolor ciemnej szarości. Całość rewelacyjnie się z sobą łączy. Łazienka jest przytulna i dominują w niej drewniane akcenty. W pomieszczeniu znajduje się duże lustro, przy którym młoda piosenkarka często robi sobie zdjęcia.

Tagi: domy gwiazd