Katarzyna Dowbor
Instagram/katarzyna_dowbor_official
Marta Idzikowska - 6 Grudnia 2020

Przepiękny dom Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor to gwiazda, która wzbudza prawdziwy szacunek Polek i Polaków. Na co dzień prowadząca program "Nasz nowy dom" pomaga biednym rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji, remontując ich domy i mieszkania, które znajdują się w bardzo złym stanie. Tym razem gwiazda postanowiła pokazać własną posiadłość, która robi niesamowite wrażenie. "Włożyłam w niego mnóstwo wysiłku i pieniędzy" - mówi Dowbor.

Katarzyna Dowbor prowadzi program "Nasz nowy dom". Gwiazda jeździ ze swoją ekipą budowlaną po całej Polsce, aby pomagać najbardziej potrzebującym rodzinom w remontach ich często rozpadających się domów, gdzie brakuje godnych warunków do życia.

Tym razem gwiazda zdecydowała się pokazać własną posiadłość magazynowi "Viva". Miejsce, w którym gwiazda mieszka jest doprawdy niesamowite i sielskie, a życia dodają mu liczne zwierzęta Katarzyny Dowbor.

Sielskie klimaty w domu Katarzyny Dowbor

Jak przyznaje pani Katarzyna, charakterystyczne dla niej są częste przeprowadzki. Wcześniej miała aż 6 innych domów!

Gwiazda przyznaje jednak, że jej siódmy wybór jest spełnieniem wszystkich marzeń. Jak mówi "weszła na chwilę, została na zawsze".

Dom Katarzyny Dowbor

Screen youtube.com/Magazyn VIVA!

- Szukałam ideału. Miejsca, które pozwoli mi być blisko Warszawy, a jednocześnie daje namiastkę sielskiego dworu ze stajniami i dużą ilością zwierząt - zdradza Dowbor w wywiadzie z "Vivą".

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym kobieta nie gotuje zbyt często, gdyż, jak twierdzi "nie jest w tym mistrzynią". Bardzo lubi za to przesiadywać przy stole jadalnianym, który pozostawiła po sobie poprzednia właścicielka.

Dom Katarzyny Dowbor

Screen youtube.com/Magazyn VIVA!

Salon Katarzyny Dowbor jest bardzo stylowy, ale jednocześnie swojski. Gwiazda umieszcza w nim przedmioty, które mają swoją historię. Często wyszukuje na targach staroci przeróżne meble i naczynia, które wzbogacają jej wnętrza o duszę.

Zapytana, skąd u niej tak wielki talent do projektowania, odpowiedziała, że od zawsze świetnie dobierała do siebie kolory i przedmioty. Miłość do dekorowania przedmiotów została w niej zakorzeniona, gdy była małym dzieckiem.

Dom Katarzyny Dowbor

Screen youtube.com/Magazyn VIVA!

To, co jest charakterystyczne dla posiadłości Katarzyny Dowbor to... ilość przebywających tam zwierząt! Kobieta jest szczęśliwą posiadaczką dwóch koni, kotów i pary psów.

- Uważam, że zwierzęta są członkami rodziny. To są żywe istoty i ponoszę za nie pełną odpowiedzialność - mówi gwiazda na łamach "Vivy".

Jak wam się podoba posiadłość Katarzyny Dowbor?

Źródło: Youtube/Magazyn VIVA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News