Pająki
twitter.com/PrinPeta
Marta Idzikowska - 31 Stycznia 2021

Przerażające odkrycie w pokoju dziecka

Australijka odkryła w pokoju swojej córki coś przerażającego. Na ścianie i suficie dostrzegła ogromne stado włochatych pająków. Natychmiast wszystko nagrała.

W Australii aż roi się od egzotycznych stworzeń i zwierząt, które mogą wzbudzić strach niejednej osoby, szczególnie mieszkającej w Polsce.

Taki widok nie jest rzadki dla mieszkańców tego kontynentu, jednak czasami mają miejsce sytuacje, które są zatrważające nawet dla nich!

Australijka odkryła coś przerażającego w pokoju córki

Jedna z mieszkanek Sydney nie spodziewała się tego co ujrzy w swoim domu. Pewnego dnia weszła do pokoju córki i odkryła widok, który mrozi krew w żyłach.

Na suficie i ścianie zadomowiła się gigantyczna horda włochatych pająków! Kobieta nie czekała długo i natychmiast chwyciła za telefon.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie mogą ruszyć z wynajmem domku w górachJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie mogą ruszyć z wynajmem domku w górachCzytaj dalej

Australijka postanowiła nagrać to przerażające zjawisko. Nie zbliżała się jednak do zwierząt zbyt blisko, ponieważ wtedy mogłyby rozpierzchnąć się po całym pomieszczeniu.

Szokujące nagranie podbiło internet

Filmik, na którym widać skupisko pająków, udostępniła na Twitterze znajoma właścicielki domu.

Przyjaciółka rodziny twierdzi, że te zwierzęta wyglądają strasznie, ale nie są niebezpieczne dla człowieka, ponieważ nie są jadowite, ani agresywne.

Kobieta wręcz wychwala pająki i nie brzydzi się ich widokiem.

- Takie pająki to najbardziej pożyteczni goście. Nie są szkodliwe dla ludzi, zajmują się swoimi sprawami, a przy okazji zjadają niebezpieczne robaki, które mogą zagnieździć się w domu - napisała Petie R. na Twitterze.

Internauci są przerażeni i zniesmaczeni szokującym nagraniem. Jeden z użytkowników Twittera stwierdził, że Australia jest ostatnia na liście krajów, do których chciałby wyemigrować.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: twitter.com/PrinPeta

Screen będący zdjęciem tytułowym pochodzi z Twittera użytkowniczki Petie R, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć pająków.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News