DomekIOgrodek.pl > Kuchnia > Rewolucyjny sprzęt AGD. Jest lepszy od zmywarki
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 13.09.2023 18:58

Rewolucyjny sprzęt AGD. Jest lepszy od zmywarki

hit z Tiktoka, zmywarka
kadr z filmu na profilu weronikagrochowianka na TikToku

W domu na wagę złota są sprzęty, które mogą ułatwić nam wykonywanie codziennych obowiązków. Standardem w wielu mieszkaniach jest zmywarka. Co jednak możemy zrobić, jeśli urządzenie nie mieści się w naszej kuchni?

Tiktokerka pokazała prawdziwy hit do niedużych mieszkań. Urządzenie idealnie sprawdzi się w kawalerce lub dla singli, którym brakuje zmywarki. Niżej zdradzamy więcej.

Jak sprzęty ułatwiają nam utrzymanie porządku w domu?

Ciężko wyobrazić sobie codzienne życie bez niektórych sprzętów domowych. Must have w domu to zdecydowanie pralka oraz lodówka. Do naprawdę niezbędnych urządzeń możemy zaliczyć też odkurzacz i zmywarka.

Coraz większą popularnością cieszę się roboty sprzątające. Wszystkie te urządzenia mają pomóc nam w wykonywaniu codziennych obowiązków. Wiele z nich sprawia, że sprzątanie nie jest tak uciążliwe.

Sporo osób nie wyobraża sobie życia bez zmywarki. Jednak w niedużych mieszkaniach czasem nie ma na nią miejsca. Co robić w takiej sytuacji. Tiktokerka pokazała, niezwykłe urządzenie, które ma w kuchni. 

Materiał i zdjęcia wykorzystane w artykule pochodzą z profilu weronikagrochowianka na TikToku.

zmywarka, hit z Tiktok
kadr z filmu na profilu weronikagrochowianka na TikToku

Zmywarka idealna do małego mieszkania

Tiktokerka Weronika Grochowianka pokazała na swoim profilu prawdziwy hit. To urządzenie doskonale sprawdzi się dla singli i do niedużego mieszkania. Będzie idealne dla osób, które nie przepadają za zmywanie.

W kuchni Tiktokerki znalazła się mini zmywarka. Urządzenie nie potrzebuje podłączenia do wody. Wystarczy napełnić ręcznie zbiornik na wodę i umyje pięknie naczynia. Zmywarka jest naprawdę pojemna i zachwyciła część internautów.

Mini zmywarka będzie ciekawą opcją w wynajmowanej kawalerce. To również fantastyczna propozycja dla studentów, którym wciąż brakuje czasu. Co o urządzeniu myślą internauci? Zdradzamy w dalszej części artykułu.

Co internauci myślą o mini zmywarce?

- Nienawidzę zmywać, najgorsza czynność w domu. Więc to jest super sprawa! - pisze jedna internautka.


- Mam taką już prawie 3 lata i jest świetna. Trzeba ją dobrze załadować i mieści się tam naprawdę sporo. Moje rachunki za wodę poszły zdecydowanie w dół - dodaje kolejna.

Część osób uważa, że mini zmywarka to zbędny gadżet. Natomiast inni uważają, że takie rozwiązanie ma naprawdę sporo plusów. Zdecydowanie ten hit z TikToka będzie ciekawym dodatkiem w kawalerce.

Polecane