Zelda Williams i Robin Williams
BDG / Rex Features/EAST NEWS
Weronika Dadok - 12 Lutego 2021

Odkrycie w domu Robina Williamsa

Gdy Zelda Williams robiła porządki, natknęła się na dużą i tajemniczą skrzynię. Zdecydowała się sprawdzić, co znajduje się w jej wnętrzu. W momencie, kiedy pochwaliła się znaleziskiem na Twitterze, wiele osób aż zawyło z zazdrości.

Robin McLaurin Williams to bardzo znany amerykański komik i aktor, laureat Oscara w kategorii Najlepsza rola drugoplanowa. Zdecydowanie był reprezentantem ogromnego talentu.

Niestety wiele negatywnych emocji doprowadziło aktora do śmierci samobójczej. Fani z wielkim smutkiem musieli się pogodzić z tą przykrą rzeczywistością.

Niesamowite znalezisko w domu Robina Williamsa

Zelda Williams niemal za każdym razem, kiedy zaczyna sprzątać w domu, na swojej drodze znajduje zapomniane skarby o dużej wartości.

Gdy ostatnim razem, tuż po wybuchu pandemii, zdecydowała się poszperać w domowych zakamarkach, udało się jej odkopać zdjęcia ze swoim tatą.

Teraz z kolei natknęła się na wielką skrzynię, wypełnioną filmowymi skarbami.

Mieszkanie Rafała TrzaskowskiegoMieszkanie Rafała TrzaskowskiegoCzytaj dalej

Postanowiła zrobić zdjęcie temu niesamowitemu znalezisku i opublikować je na Twitterze. Posypały się komentarze wyrażające zachwyt tym, co udało się odnaleźć w odmętach czterech kątów u Zeldy.

Metalowa skrzynia skrywała trzy repliki mieczy w skali 1:1, na których widok każdy miłośnik fantastyki skacze z radości. Okazało się więc, że córka Robina Williamsa jest posiadaczką mieczy z bardzo znanej produkcji... z Władcy Pierścieni!

Tym, który widnieje po lewej stronie zdjęcia, posługiwał się Aragorn. Ten po prawej stronie to tak zwany młot na wroga - miecz znaleziony w jaskini trolli i przejęty przez Gandalfa.

Zelda Williams po śmierci ojca

Córka Robina Williamsa po jego odejściu długo nie mogła dojść do siebie. Nie jest to niczym zadziwiającym, ponieważ łączyła ich więź. Na szczęście kryzys ma za sobą i wróciła już do pracy. Jest aktorką telewizyjną i dubbingową.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News