Borucowie
instagram.com/mannei_is_her_name
Weronika Dadok - 20 Grudnia 2020

Sara Boruc i Artur Boruc pokazali swój salon

Świąteczny klimat zagościł również w czterech ścianach Sary i Artura Boruców. Żona bramkarza Legii Warszawa w relacji na swoim Instagramie podzieliła się widokiem cudownego wnętrza. Wydawać by się mogło, że jedna choinka to wystarczająca ilość, w tym wypadku okazuje się, że od przybytku głowa nie boli.

Podpisanie kontraktu z Legią przez Artura Boruca spowodowało, że razem z rodziną przeprowadził się do Polski. Po powrocie z Wielkiej Brytanii rodzina zamieszkała w Warszawie. Piękny apartament z widokiem na Pałac Kultury i Nauki to idealne miejsce do życia.

Tydzień przed świętami w domu Sary Boruc i Artura pojawiły się liczne ozdoby. Jak wynika z relacji na Instagramie, udostępnionej przez żonę piłkarza, salon w ich apartamencie jest zdumiewająco pięknie przygotowany do zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Niespotykany rodzinny klimat

Nie od dziś wiadomo, że Sara Boruc może szczycić się nienagannym zmysłem estetycznym. Jako stylistka i blogerka zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak umiejętnie stworzyć odpowiedni anturaż.

Tegoroczne święta w domu Państwa Boruców przyniosły ze sobą mnóstwo ciekawych i inspirujących dekoracji. W wystroju nie zabrakło kokardek, bombek i lampek choinkowych. Pojawiły się również klimatyczne gwiazdy betlejemskie w donicach.

Duże lustro oraz kuchenna wyspa udekorowane zostały lśniącymi i pełnymi ozdób girlandami.

Jedna choinka to za mało

Wydawać by się mogło, że jedna choinka, pod którą spodziewamy się świątecznych prezentów to wystarczająca ilość.

W domu Państwa Boruców pojawiły się jednak trzy drzewka. Mimo iż jest to dość niestandardowa liczba, prezentują się one idealnie.

Świąteczny salon przepełniony ozdobami tworzy klimat ciepłych i rodzinnych świąt. Jest również dobrą inspiracją dla osób, które wciąż jeszcze zastanawiają się nad dekoracjami w swoich domach.

Boruc mieszkanie

Zdjęcie pochodzi z Instagrama mannei_is_her_name

Boruc mieszkanie

Zdjęcie pochodzi z Instagrama mannei_is_her_name

Źródło: onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News