DomekIOgrodek.pl
Agnieszka Radwańska

TRICOLORS/East News

Dom Agnieszki Radwańskiej, niesamowite i praktyczne wnętrza

16 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Agnieszka Radwańska często pokazuje swoje wnętrza w mediach społecznościowych. Dom urządzony jest stylowo i ze smakiem. Była tenisistka może pochwalić się naprawdę bardzo wyszukanym gustem, z dbałością o funkcjonalność.

Agnieszka Radwańska to wybitna polska tenisistka. Finalistka wielkoszlemowego turnieju Wimbledon 2012, najwyżej notowana zawodniczka reprezentująca Polskę w rankingu WTA Tour. 

Tenisistka po zakończeniu kariery zdecydowała się skupić na swojej rodzinie. Jej dom to przepiękne i funkcjonalne miejsce, w którym z pewnością czuje się wspaniale wraz ze swoją rodziną. 

Na zamieszczonych przez Agnieszkę Radwańską fotografiach, najbardziej zachwycającym internautów pomieszczeniem w posiadłości jest salon

Nowoczesny styl w domu Agnieszki Radwańskiej 

Agnieszka Radwańska chętnie dzieli się zdjęciami domu na swoich portalach społecznościowych. Dzięki zdjęciom zamieszczonym na Instagramie mamy okazję zobaczyć między innymi jej salon, kuchnię i łazienkę.

Piękny dom znajdujący się w Warszawie został urządzony w nowoczesnym stylu. Agnieszka Radwańska lubuje się w minimalistycznych wystrojach, co możemy zobaczyć na przykład w kuchni, panuje w niej również niezwykły porządek

Kuchnia wyposażona jest w białe fronty, które przełamuje kolor czarny widoczny na błyszczącym blacie, wykonanym z kamienia. 

Podobne połączenie kolorystyczne znajduje się w łazience, w tym przypadku jednak dominuje czerń, która nadaje pomieszczeniu niesamowitej elegancji

Obserwatorzy zachwyceni salonem Agnieszki Radwańskiej 

Najbardziej jednak do gustu przypadł obserwatorom salon Agnieszki Radwańskiej. Znajduje się w nim spory wypoczynek, stolik kawowy oraz duży telewizor, który powieszony został w centralnej części salonu. Jak możemy zauważyć na wideo, które tenisistka udostępniła na swoim Instagramie, pomieszczenie zamienia się czasem w kort do gry.

Na półkach tenisistka umieściła swoje trofea. Nie pominęła także zdjęć w ramkach, dzięki którym pomieszczenie nabrało ciepłego i rodzinnego klimatu

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek

  • Jakie domy wybierali Polacy w 2020 roku? Pandemia uświadomiła wielu z nas

  • Szkodliwy wirus, który niszczy pomidory - skuteczny sposób, aby go zwalczyć

  • Ulga dla właścicieli domów, możecie zapłacić niższy podatek

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >