Agnieszka Radwańska
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 16 Stycznia 2021

Dom Agnieszki Radwańskiej, niesamowite i praktyczne wnętrza

Agnieszka Radwańska często pokazuje swoje wnętrza w mediach społecznościowych. Dom urządzony jest stylowo i ze smakiem. Była tenisistka może pochwalić się naprawdę bardzo wyszukanym gustem, z dbałością o funkcjonalność.

Agnieszka Radwańska to wybitna polska tenisistka. Finalistka wielkoszlemowego turnieju Wimbledon 2012, najwyżej notowana zawodniczka reprezentująca Polskę w rankingu WTA Tour.

Tenisistka po zakończeniu kariery zdecydowała się skupić na swojej rodzinie. Jej dom to przepiękne i funkcjonalne miejsce, w którym z pewnością czuje się wspaniale wraz ze swoją rodziną.

Na zamieszczonych przez Agnieszkę Radwańską fotografiach, najbardziej zachwycającym internautów pomieszczeniem w posiadłości jest salon.

Nowoczesny styl w domu Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska chętnie dzieli się zdjęciami domu na swoich portalach społecznościowych. Dzięki zdjęciom zamieszczonym na Instagramie mamy okazję zobaczyć między innymi jej salon, kuchnię i łazienkę.

Kwiat, który ma 100 milionów lat. Niebywałe odkrycie, pamiętają go jeszcze dinozauryKwiat, który ma 100 milionów lat. Niebywałe odkrycie, pamiętają go jeszcze dinozauryCzytaj dalej

Piękny dom znajdujący się w Warszawie został urządzony w nowoczesnym stylu. Agnieszka Radwańska lubuje się w minimalistycznych wystrojach, co możemy zobaczyć na przykład w kuchni, panuje w niej również niezwykły porządek.

Kuchnia wyposażona jest w białe fronty, które przełamuje kolor czarny widoczny na błyszczącym blacie, wykonanym z kamienia.

Podobne połączenie kolorystyczne znajduje się w łazience, w tym przypadku jednak dominuje czerń, która nadaje pomieszczeniu niesamowitej elegancji.

Obserwatorzy zachwyceni salonem Agnieszki Radwańskiej

Najbardziej jednak do gustu przypadł obserwatorom salon Agnieszki Radwańskiej. Znajduje się w nim spory wypoczynek, stolik kawowy oraz duży telewizor, który powieszony został w centralnej części salonu. Jak możemy zauważyć na wideo, które tenisistka udostępniła na swoim Instagramie, pomieszczenie zamienia się czasem w kort do gry.

Na półkach tenisistka umieściła swoje trofea. Nie pominęła także zdjęć w ramkach, dzięki którym pomieszczenie nabrało ciepłego i rodzinnego klimatu.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News