Anna Lewandowska
Screen pochodzi z oficjalnego Instagrama Anny Lewandowskiej, instagram.com/annalewandowskahpba
Marta Idzikowska - 24 Listopada 2020

Świąteczny dom Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska, jedna z najpopularniejszych obecnie celebrytek i influencerek, często pokazuje swoje życie prywatne na portalach społecznościowych. Tym razem, co było zaskakujące dla internautów, postanowiła pochwalić się...ubraną na święta Bożego Narodzenia choinką! Na koniec emocjonalnego opisu świąt rozbroiła fanów żartem, który pokazał jej dystans do siebie.

Anna Lewandowska to polska sportsmenka, trenerka personalna i osobowość medialna, która często dzieli się z internautami swoim podejściem do życia. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego oraz mama Klary i Laury, tym razem postanowiła zaprezentować fanom swoje niekonwencjonalne podejście do świąt Bożego Narodzenia.

Anna Lewandowska ubrała choinkę...w listopadzie

Jak tłumaczy gwiazda na swoim Instagramie, w roku 2020 postanowiła zacząć świętować znacznie wcześniej. To sprawiło, że zdecydowała się na ubranie choinki i przystrojenie domu lampkami i licznymi ozdobami już w listopadzie!

Na zdjęciach możemy zobaczyć uśmiechniętą celebrytkę wraz z córką, która zajmuje się ubieraniem bożonarodzeniowego drzewka. W tle lśnią lampki oraz liczne wielokolorowe bombki.

- Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? - pyta retorycznie Lewandowska. Sportsmenka wyjaśnia, że święta wiążą się dla niej ze spokojem, za którym tęskni w tych trudnych dla wszystkich czasach, dlatego postanowiła proces przygotowania się do nich jak najbardziej przyspieszyć.

- To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę - pisze w poście gwiazda i zdradza, jakie plany ma cała jej rodzina na grudzień.

Otóż w ostatnim miesiącu 2020 roku Lewandowscy będą w dalszym ciągu celebrować nadchodzące święta, między innymi poprzez pieczenie pierniczków, robienie kalendarza adwentowego z córkami i przygotowania domu do tych rodzinnych chwil.

Fani chwalą Lewandowską za dystans do siebie

Na koniec osobistego wpisu Anna nie ukrywa, że podczas zimowych wieczorów zamierza rozkoszować się grzanym winem. Celebrytka zwieńczyła również całość żartem, którego internauci się po niej nie spodziewali!

- PS. Te święta będą piękne i długie jak...- napisała celebrytka, co miało odnosić się do parodii reklamy firmy Apart, w której zagrała wraz z Małgorzatą Sochą i Julią Wieniawą. Reklama była obiektem żartów wielu internautów, z racji swojego długiego czasu trwania - wynosił on prawie 4 minuty!

Fani docenili dystans Lewandowskiej, którym byli bardzo pozytywnie zaskoczeni.

- Jak reklama Apartu? Kocham za dystans - chwali jeden z internautów. - Wygrałaś - dodaje inna obserwująca.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego Instagrama Anny Lewandowskiej, instagram.com/annalewandowskahpba

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News