Pazurowie dom
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 15 Marca 2021

Dom Edyty i Cezarego Pazurów

Edyta i Cezary Pazurowie chętnie dzielą się w social mediach swoim życiem. Dodają wiele zdjęć zarówno z domu, jak i innych miejsc. Dzięki temu mamy możliwość przyjrzeć się dokładniej pięknej posiadłości, która ewidentnie opływa w luksusy.

Znane osobistości dzielą się na takie, które chronią swoją prywatność, inni zaś ochoczo się nią dzielą. Do tej drugiej grupy z pewnością należą Państwo Pazurowie.

Traktują oni swoje profile jako pamiętniki, w których zapisują chwile ze swojego życia, oraz pokazują kadry. Śledząc profile Cezarego Pazury oraz jego wybranki możemy niekiedy poczuć się, jak stali bywalcy.

Modne wnętrza w domu Cezarego i Edyty Pazurów

Pazurowie w swoim lokum postawili na jasne kolory, głównie są to biele, szarości oraz beż. Dom pełen jest stylowych dodatków, które dodają wnętrzom wyjątkowości. Z pewnością nie jest to posiadłość przeciętnego człowieka.

Klasyczna biała kuchnia, przełamana została stylowym piekarnikiem. Edyta Pazura często robi sobie w tym pomieszczeniu zdjęcie, nic dziwnego, bo wygląda oszałamiająco. Zarówno Pani domu, jak i jej cztery kąty.

Wycofano ze sprzedaży popularny trunek. Możesz mieć go w domuWycofano ze sprzedaży popularny trunek. Możesz mieć go w domuCzytaj dalej

Pazurowie, jak wynika ze zdjęć, jadają przy drewnianym stole, a przełamanie stanowią miętowe krzesła. Na ścianie w jadalni zawisła cudowna, odrestaurowana półka, którą celebrytka wypatrzyła na profilu koleżanki.

- To moje oczko w głowie, a jej wygląd zmienia się wraz z przyjściem kolejnej pory roku. Wypatrzyłam ją na profilu mojej znajomej. Ta z kolei kupiła półkę na targu staroci i postanowiła ją odrestaurować. Idealnie w momencie, kiedy remontowałam dom i poszukiwałam miętowych dodatków do kuchni - poinformowała Edyta Pazura

Co jest zadziwiające, Pazurowie zainwestowali także w dość nietypową roślinną ozdobę w swojej posiadłości. Jest nim... drzewo oliwne, zdobiące wnętrze.

Tapeta, która zaskoczyła wszystkich swoich ceną

Jednym szczegółem, który może wzbudzać zarówno zachwyt, jak i irytację wśród internautów jest tapeta Versace, w którą zainwestowało małżeństwo.

Na jednym ze zdjęć opublikowanych na InstaStories, Edyta Pazura pochwaliła się swoim drogim nabytkiem, którego cena wyniosła 460 złotych za metr kwadratowy. Trudno wyobrazić sobie ile mogła kosztować całość tego przedsięwzięcia. Oprócz tego cennego dodatku na ścianie wiszą również fotografie dzieci.

Mam nadzieję, że Wam też się podoba. Tapeta jest przepiękna!- wyznała Edyta Pazura.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News