DomekIOgrodek.pl > Salon > Edyta i Cezary Pazurowie mają dom na Mazurach. Luksusowa willa z prywatną plażą robi wrażenie
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 10.05.2023 13:34

Edyta i Cezary Pazurowie mają dom na Mazurach. Luksusowa willa z prywatną plażą robi wrażenie

Edyta i Cezary Pazurowie mają dom na Mazurach
Instagram/edyta_pazura

Edyta i Cezary Pazurowie mają ogromną willę położoną w malowniczej miejscowości na Mazurach. Rustykalny dom z ogromnym ogrodem, basenem i prywatną plażą wygląda przepięknie. Wnętrze urządzone jest klasycznie i elegancko. To trzeba zobaczyć.

Przepiękny dom na Mazurach

Edyta i Cezary Pazurowie mają dwa domy. Na co dzień mieszkają w Warszawie. Oazą spokoju jest jednak drugie lokum na Mazurach. Willa znajduje się w miejscowości Wielowieś bezpośrednio przy jeziorze Jaśkowskim. 

Willa od lat należała do rodziny Edyty Pazury, jednak dopiero niedawno małżeństwo zdecydowało się na generalny remont. Po odświeżeniu wnętrz dom nad jeziorem stał się miejscem jak z bajki. Willa opływa w luksusach.

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają w niej święta i wolne chwile. Chętnie wynajmują również willę turystom. Ofertę możemy znaleźć na stronach takich, jak booking.pl. Warmia House cieszy się sporym zainteresowaniem. Za nocleg musimy jednak sporo zapłacić.

Plantatorzy truskawek zdradzili ile będą kosztować ich owoce. Cena robi wrażenie Lista zakazanych odpadków na kompostowniku. Przez nie kompost jest skażony

Rustykalna willa z basenem i prywatną plażą

Willa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z jeziorem. Do dyspozycji Edyta i Cezary Pazurowie mają więc prywatną plażę. W dużym ogrodzie znajduje się przepiękny basem, taras, a także miejsce na grilla i do zabaw dla dzieci.

Salon i kuchnia jak z bajki

Dom składa się z salonu z kominkiem, jadalni, kuchni, 2 łazienek i 4 sypialni. Salon wygląda jak z bajki. Kominek, ciemne, drewniane meble i duża kanapa rewelacyjnie łączą się w jedną całość. W pomieszczeniu nie brakuje starych obrazów, świeczek i innych elementów dekoracyjnych. 

Na szczególną uwagę zasługuje żyrandol oraz drewniany dach z belkami. To miejsce, w którym można odpocząć. Kuchnia Pazurów urządzona jest w rustykalnym stylu. Nie brakuje tu kolorowych płytek, klasycznych półek i wiszących na ścianach patelni. Pomieszczenie jest jasne i przestronne. A jak Wam podoba się willa?

Tagi: wnętrze salon
Polecane