Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? W chyba najpiękniejszej posiadłości w Polsce
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 04.11.2021 01:00

Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? W chyba najpiękniejszej posiadłości w Polsce

Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? W chyba najpiękniejszej posiadłości w Polsce
TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest ze stacją TVN, w której teraz prowadzi program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Agnieszka kilka lat temu przeżyła tragedię - zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak. To właśnie wtedy dziennikarka zdecydowała się na przeprowadzkę z Warszawy. Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Będziecie zachwyceni.

Agnieszka Woźniak-Starak w jednym ze wpisów w social mediach przyznała, że zawsze marzyła o mieszkaniu w samym centrum Warszawy. Jednak po latach to życzenie się zmieniło.

Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci swojego ukochanego męża postanowiła na jakiś czas wycofać się z show-biznesu. By odzyskać spokój, przeniosła się z zatłoczonej Warszawy do Konstancina, gdzie ma okazałą posiadłość.

Dom Agnieszki w Konstancinie to marzenie każdego amatora zieleni i stylu loftowego. We wnętrzach willi dominuje czerwona cegła i czarne detale. Uwagę przykuwają duże okna wychodzące na ogród, które zdobione są prostymi czarnymi ramami.

Całości dopełniają meble, wśród których dominuje rozłożysta kanapa w czerwono-pomarańczowe wzory i piękne pomarańczowe fotele w stylu retro. To właśnie na kanapie najczęściej wylegują się ukochane psy Agnieszki.

W części wypoczynkowej, w której znajdują się miejsca do siedzenia, rozłożony jest też duży kolorowy dywan w geometryczne wzory. W jadalni, z kolei, króluje duży czarny stół i proste białe krzesła.

Dziennikarka może ogrzać się przy kominku w przestronnym salonie, który również wykończony jest czerwoną cegłą.

Jak podoba wam się dom Agnieszki?

Wybór Redakcji
Mandat do 500 zł na ROD fot. Canva Pro
Mandat do 500 zł na ROD. Polacy wciąż popełniają te same błędy
Wybór Redakcji