DomekIOgrodek.pl
Danuta Holecka, "Wiadomości" TVP

TVP1, "Wiadomości" (2016)

Gdzie mieszka Danuta Holecka? Dom to jej azyl, a ogród jest oczkiem w głowie prezenterki TVP

29 Października 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Danuta Holecka jest niekwestionowaną gwiazdą Telewizji Polskiej. Szefowa "Wiadomości" TVP, prowadząca wiele najważniejszych programów informacyjnych stacji, bardzo chroni swoje życie prywatne. Wiadomości o jej domu są intrygujące. Gdzie i jak mieszka Holecka? Będziecie zaskoczeni!

O wysokości zarobków Danuty Holeckiej krążą legendy. Tym bardziej zaskakujące jest miejsce, które wybrała do zamieszkania, a także jej podejście do prowadzenia domu. Czego media dowiedziały się o prywatnym życiu Holeckiej?

Gdzie mieszka Danuta Holecka?

Dom Danuty Holeckiej znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Osławiona dziennikarka TVP bardzo chroni swoje życie prywatne, dlatego dokładny adres jest nieznany - wiadomo tylko, że jest to spora willa z ogrodem, który jest oczkiem w głowie gwiazdy TVP.

Sławomir

Bajkowy dom Kajry i Sławomira. Nawet wanna robi niesamowite wrażenie

CZYTAJ DALEJ


Holecka, w przeciwieństwie do wielu celebrytów, nie przeniosła się na żadną z ekskluzywnych dzielnic pod Warszawą. Jest bardzo zadowolona z rodzinnego gniazdka, jakie uwiła wraz z mężem i synami w jednej z dzielnic stolicy.

W internecie nie znajdzie się żadnych zdjęć willi Holeckiej ani wnętrz - dziennikarka dba o to, by nikt nie dowiedział się, gdzie mieszka. Za to w licznych wywiadach opowiada o szczegółach z rodzinnego, domowego życia. Na przykład o kuchni, jaką gotuje na co dzień:

Nie zawsze wszyscy razem mogliśmy usiąść przy obiedzie. Ale zawsze obiad musi być ugotowany. Moi panowie lubią konkretne mięsiwa, ryby i makarony.

Dom Danuty Holeckiej

Willa Holeckiej na Mokotowie ma duży, piękny ogród, o który dziennikarka bardzo dba. Lubi opowiadać o nim w wywiadach, opisując, jak dba o wszystkie rośliny. Co zaskakujące, pomimo wysokich zarobków (Tygodnik "Polityka" wspomina o 40 tysiącach złotych miesięcznie) robi to sama i nie zatrudnia nikogo do pomocy.

Nikt też nie pomaga jej gotowaniu, sprzątaniu czy innych obowiązkach domowych. Do domu Holeckiej nie ma wstępu nikt poza jej bliskimi i rodziną. Nie wiadomo, czy wynika to z jej lęku, że ktoś postronny mógłby wynieść do prasy niewygodne dla niej informacje, czy też dziennikarka lubi sama zadbać o wszystko, bo taki ma charakter.

W reportażu "Polityki" można znaleźć informację, że Holecka bardzo dba o dom i jego domowników. Mąż dziennikarki, Krzysztof Dunin-Holecki chwali się, że ich spiżarka jest tak zaopatrzona, że w razie wojny będą mogli przetrwać pół roku bez robienia dodatkowych zapasów. Holecka pilnuje też, by na stole codziennie był obiad. Rodzinne narady zwołuje dzwoniąc porcelanowym dzwoneczkiem - prezentem od Marii Kaczyńskiej.

Jesteście zaskoczeni tym, jak mieszka Danuta Holecka? Uważacie, że uda się jej ukryć swój adres przed reporterami?

Źródło: lelum.pl, Polityka.pl

Domy ze znanych filmów i seriali. Wszyscy je pamiętają

Ciekawe, który z tych domów najbardziej zapadł wam w pamięci?

Zobacz galerię >

Czym charakteryzują się ogrody angielskie?

Pytanie 1 z 5

Jaki kształt mają rabaty, nasadzenia?

Katarzyna DerdaAutor

Redaktorka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w swoim ogrodzie. Ostrzega internautów

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach uchodźców. Słowa małej dziewczynki wywołują łzy

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Monika Richardson miała problemy ze swoim domem. Najemcy wyrządzili spore szkody

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Domy gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał nagranie ze swojego domu. Jeden szczegół w kuchni zwraca uwagę

Czytaj więcej >