DomekIOgrodek.pl
Googlebox

instagram.com/izabelazeiske

Iza z "Googlebox" pochwaliła się swojskim mieszkaniem

8 Marca 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Izabela Zeiske to bardzo popularna uczestniczka show "Googlebox". Kobieta na swoim Instagramie umieszcza wiele zdjęć, dzięki czemu możemy zobaczyć wnętrze jej domu w całej okazałości. Jak się okazuje, Iza mieszka w bardzo swojskiej atmosferze,

Izabela Zaiske w show  „Googlebox” występuje w duecie ze swoim synem. Obydwoje w zabawny sposób komentują programy telewizyjne i seriale, czym zdobyli serca telewidzów.

Jak się okazuje, Iza z wielkim zapałem prowadzi konto na Instagramie, gdzie publikuje bardzo wiele zdjęć swojego mieszkania! Dzięki temu możemy zobaczyć każde pomieszczenie, a także uroczy ogródek!

Iza z „Googlebox” pokazała mieszkanie. Panuje swojska i domowa atmosfera

Pokojem, który wzbudza sporo zainteresowania, jest salon. Izabela pokazała ostatnio nowy zestaw wypoczynkowy, który składa się z kwiecistej sofy i fotela. W pomieszczeniu znajduje się również klasyczny kredens, a na ścianie wiszą zdjęcia i obrazy.

- Izka jaka piękna ta sofa. I taka praktyczna, naprawdę wygląda na bardzo wygodną... Kolor mebli tu pasuje i kolor ścian do tego pięknego kwiecistego wzoru na kanapie... Powiem Ci, że masz dobry gust nie tylko do ubrań, ale jak widać też i do stylizacji wnętrz - pochwaliła w komentarzu jedna z fanek.

Uwagę przykuwa również urocza toaletka! To właśnie tutaj Iza wykonuje makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Jak tłumaczy, kolory widoczne na ścianach, czyli zielony i niebieski, są dla niej symbolem nadziei i lepszego jutra.

Iza z „Googlebox” pokazała mieszkanie. Przytulna kuchnia podbija serca fanów

Trzeba przyznać, że największe wrażenie robi kuchnia uczestniczki „Googlebox”. Fronty szafek mają bardzo oryginalny, turkusowy kolor, a na ścianach widoczne są ciekawe, swojskie płytki.

Jak się okazuje, pomieszczenie jest świeżo wyremontowane, a Izabela podczas prac wzięła sobie do serca porady wielbicieli! To właśnie oni mogą czuć się częściowo dumni z pięknego efektu uzyskanego przez Izę.

- Słodko i uroczo, tak domowo. Bardzo udana metamorfoza - napisała jedna z fanek.

- Czekałam, kiedy zobaczę końcowy efekt. Bardzo mi się podoba. Proszę jeszcze raz o namiary na panele. Pozdrawiam i gratuluję- jest bardzo ładnie - dodała inna wielbicielka.

Źródło: instagram.com/izabelazeiske

Zdjęcie tytułowe pochodzi z Instagrama Izy Zaiske, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć mieszkania gwiazdy.

  • Dziecko połknęło baterię od pilota w domu. Skutki były tragiczne

  • Właściwości „języków teściowej”

  • 4 duże rośliny doniczkowe do domu

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >