DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.03.2022 19:12

Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje

Robert i Anna Lewandowscy
fot. instagram.com/_rl9

Okazuje się, że Anna i Robert Lewandowscy są właścicielami kilku niesamowitych nieruchomości. Słynna para może w każdej chwili zatrzymać się między innymi w Monachium, a także na Mazurach czy w Warszawie.

Robert i Anna Lewandowscy tworzą dobrze prosperujące małżeństwo. On jest sławnym napastnikiem Bayernu Monachium, ona natomiast znaną dietetyczką oraz trenerką personalną. Na co dzień, wraz z dwiema córkami, mieszkają w Monachium, gdzie piłkarz uczestniczy w zgrupowaniach oraz treningach.

Niemiecka posiadłość jest jednak tylko jedną z kilku nieruchomości słynnej pary. Lewandowscy chętnie zaglądają również na Mazury oraz do stolicy Polski, gdzie mają swoje zakątki.

Gdzie mieszkają Lewandowscy?

Oficjalnie potwierdzone są trzy lokalizacje, w których gwiazdorska para stworzyła rodzinne zakątki. Willa w Monachium służy małżeństwu jako główne lokum, gdzie spędzają najwięcej czasu. Ze względu na karierę Roberta Lewandowskiego rodzina przeprowadziła się, by nie cierpieć z powodu rozłąki. W Polsce spędzają czas w posiadłości na Mazurach lub apartamentowcu we Warszawie na słynnej ulicy Złotej 44.

Willa w Monachium

Dom Lewandowskich położony jest w luksusowej niemieckiej dzielnicy Bogenhausen. Otoczony ogrodami angielskimi idealnie pasuje do rodzinnych spacerów. Wnętrze mieszkania również zachwyca nowoczesnym desingem i kreatywnymi rozwiązaniami.

Przeszklone pomieszczenia zapewniają mnóstwo światła, które rozjaśnia dom utrzymany w jasnych kolorach. Drewniane meble wychodzą na pierwszy plan pokoi zachowanych w bieli oraz odcieniach beżu.

Z nadzwyczajnych udogodnień małżeństwo zaopatrzyła się w domową siłownię, w której oboje często spędzają czas. Ze względu na pracę zarówno piłkarz jak i trenerka muszą utrzymać doskonałą kondycję.

Apartament w Warszawie

Robert Lewandowski zakupił także mieszkanie w stolicy, w luksusowym budynku przy Złotej 44. Oprócz wielkiego metrażu i niesamowitego widoku na właścicieli czeka mnóstwo atrakcji jak m.in. basen, domowe kino czy gabinet masażu.

Mieszkanie Roberta Lewandowskiego na Złotej 44
Fragment wideo z oprowadzenia Roberta Lewandowskiego po apartamencie (youtube.com/Złota 44)

Lewandowscy odwiedzają przytulny apartament, gdy wracają do polskich zakątków. Nowoczesny wygląd wnętrz pasuje do luksusu, którym otacza się na co dzień gwiazdorskie małżeństwo. Ciekawy desing oraz chłodne odcienie brązu i beżu nadają mieszkaniu eleganckiego wyglądu.

Mieszkanie Roberta Lewandowskiego przy Złotej 44
fot. Złota 44 / YouTube

Dom na Mazurach

Nawet gwiazdy potrzebują czasem chwili odpoczynku. Lewandowscy zadbali o to, by w czasie urlopu mogli udać się na Mazury do swojego luksusowego domu. Zbudowana z drewnianych bali posiadłość robi wrażenie.

Długi podjazd zaprasza do okazałej rezydencji, w której rodzina spędza wolne chwile z dala od zgiełku show-biznesu. W pobliżu budynku znajduje się jezioro, przy którym miło zjeść wspólny posiłek, a także kort tenisowy, na którym małżeństwo oraz dzieci poprawiają swoją kondycję.

Przypuszczalnie Lewandowscy są właścicielami co najmniej jednej nieruchomości. Anna Lewandowska prawdopodobnie otrzymała mieszkanie po swojej zmarłej babci. Kobiety łączyła silna więź i po odejściu bliskiej osoby, trenerka postanowiła przygotować dom dla potrzebującej rodziny z Ukrainy, która szuka schronienia przed okrutną wojną.

Tagi: