DomekIOgrodek.pl
jarosław kaczyński

fot. Kancelaria Sejmu / Paweł Kula - Viktor Orban w SejmieTen plik jest fragmentem innego pliku: Jarosław Kaczyński i Viktor Orbán w Sejmie z marszałkami.jpg, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74964822

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Zaskakujące szczegóły z domu na Żoliborzu

30 Października 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński bez wątpienia wzbudza wiele skrajnych emocji u osób interesujących się polityką. Znacznie rzadziej mówi się na temat tego, jak mieszka lider partii PiS. Lokalizacja jest znana, jednak tego, co dzieje się w środku zdołali dowiedzieć się dziennikarze "Super Expressu".

Wicepremier ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych nigdy nie wypowiada się publicznie na temat tego, co dzieje się u niego w domu, jednak pojawiają się przecieki w tej sprawie.

Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński?

O lokalizacji domu Jarosława Kaczyńskiego mówiło się bardzo dużo w ubiegłym roku, kiedy na ulicach polskich miast wybuchły manifestacje zaraz po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny wyroku ws. aborcji.

Wówczas protestujący w Warszawie wybrali się pod dom Jarosława Kaczyńskiego, który od wielu lat mieszka w willi na Żoliborzu. Sam nigdy o tym nie mówi, jednak dziennikarze "Super Expressu" zdołali dowiedzieć się, co dzieje się we wnętrzu domu prezesa PiS oraz na jego podwórku.

- Cóż, tego bałaganu się nie spodziewaliśmy. Z drugiej strony, kto by miał czas na sprzątanie, gdy w polityce dzieje się tyle rzeczy! - czytamy na "se.pl".

doda (2)

Gdzie mieszka Doda? Piosenkarka zmieniła styl, po krzykliwych wnętrzach nie ma ani śladu

CZYTAJ DALEJ

Jak donosi tabloid, w domu Kaczyńskiego przyda się remont, gdyż już na wstępie widać przerdzewiałą furtkę, niszczejący dach oraz popękaną elewację, która wymaga odświeżenia i malowania.

Dom Jarosława Kaczyńskiego

Wicepremier nie ma za dużo czasu na zajmowanie się domem, gdyż znaczną większość jego życia zajmuje polityka, ale nie da się ukryć, że przydałaby się tam pomocna dłoń. Widok jego podwórka mówi sam za siebie.

Co więcej, na parapetach domu polityka znajdują się stosy gazet i różnych papierów, które przy mocniejszym powiewie wiatru są porozrzucane po całym pomieszczeniu oraz czasami na zewnątrz. W oknach domu Kaczyńskiego widać także kaktusy.

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl.

Domy ze znanych filmów i seriali. Wszyscy je pamiętają

Slajd 1 z 7

Dom Mostowiaków z "M jak miłość"

Kto nie oglądał choć raz "M jak miłość"? Jesteśmy pewni, że wszyscy dobrze znają ten kultowy polski serial. Obecnie w domu mieszkają Barbara Mostowiak, jej syn Marek Mostowiak oraz wnuk Mateusz Mostowiak również Ewa Mostowiak, żona Marka i jej syn Antek Szefler.

Czy jesteś prawdziwym pasjonatem ogrodów?

Pytanie 1 z 4

Jakie są najpopularniejsze style ogrodowe?

Karol Osiński Autor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nie jest skromnie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Niebywałe, jak wygląda dom Kasi Tusk

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza robią wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Kawalerka z ''Pierwszej miłości''. Początkowo należała do Artura

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie mieszkał Kamil Durczok? Dziennikarz zaszył się w pięknym miejscu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wychowywała się w miejscu piękniejszym niż Wilkowyje. Ilona Ostrowska i jej miejsce na ziemi

Czytaj więcej >