DomekIOgrodek.pl

fot. Kancelaria Sejmu / Paweł Kula - Viktor Orban w SejmieTen plik jest fragmentem innego pliku: Jarosław Kaczyński i Viktor Orbán w Sejmie z marszałkami.jpg, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74964822

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Zaskakujące szczegóły z domu na Żoliborzu

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol

Jarosław Kaczyński bez wątpienia wzbudza wiele skrajnych emocji u osób interesujących się polityką. Znacznie rzadziej mówi się na temat tego, jak mieszka lider partii PiS. Lokalizacja jest znana, jednak tego, co dzieje się w środku zdołali dowiedzieć się dziennikarze "Super Expressu".

Wicepremier ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych nigdy nie wypowiada się publicznie na temat tego, co dzieje się u niego w domu, jednak pojawiają się przecieki w tej sprawie.

Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński?

O lokalizacji domu Jarosława Kaczyńskiego mówiło się bardzo dużo w ubiegłym roku, kiedy na ulicach polskich miast wybuchły manifestacje zaraz po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny wyroku ws. aborcji.

Wówczas protestujący w Warszawie wybrali się pod dom Jarosława Kaczyńskiego, który od wielu lat mieszka w willi na Żoliborzu. Sam nigdy o tym nie mówi, jednak dziennikarze "Super Expressu" zdołali dowiedzieć się, co dzieje się we wnętrzu domu prezesa PiS oraz na jego podwórku.

- Cóż, tego bałaganu się nie spodziewaliśmy. Z drugiej strony, kto by miał czas na sprzątanie, gdy w polityce dzieje się tyle rzeczy! - czytamy na "se.pl".

Jak donosi tabloid, w domu Kaczyńskiego przyda się remont, gdyż już na wstępie widać przerdzewiałą furtkę, niszczejący dach oraz popękaną elewację, która wymaga odświeżenia i malowania.

Dom Jarosława Kaczyńskiego

Wicepremier nie ma za dużo czasu na zajmowanie się domem, gdyż znaczną większość jego życia zajmuje polityka, ale nie da się ukryć, że przydałaby się tam pomocna dłoń. Widok jego podwórka mówi sam za siebie.

Co więcej, na parapetach domu polityka znajdują się stosy gazet i różnych papierów, które przy mocniejszym powiewie wiatru są porozrzucane po całym pomieszczeniu oraz czasami na zewnątrz. W oknach domu Kaczyńskiego widać także kaktusy.

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Niebywałe jak mieszka Roksana Węgiel. Pokój gwiazdy może wzbudzić zazdrość u wszystkich
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gienek i Andrzej z Plutycz zrobili coś niewiarygodnego z domem. Fani niedowierzają
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Tak mieszka Alicja Bachleda-Curuś. 4 sypialnie i 3 łazienki to tylko część luksusu
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Niewiarygodne w jakich warunkach mieszka Dorota Gardias. Choć jest gwiazdą, nie pławi się w luksusach
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jacek Murański oprowadził po swojej willi. Luksus i bogactwo to mało powiedziane
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Alicja Węgorzewska ma salon jak nikt inny. Warunki przyprawiają o zawrót głowy
Czytaj więcej >
Karol

Redaktor portalu "Domek i ogródek", od kilku lat aktywny dziennikarz z przeszłością w radiu, gazecie i sportowych portalach internetowych

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]