Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Jak żyje Mandaryna? Była żona Wiśniewskiego zamieszkała w kontenerze
Paulina Korzec
Paulina Korzec 08.07.2024 13:23

Jak żyje Mandaryna? Była żona Wiśniewskiego zamieszkała w kontenerze

Mandaryna
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Mandaryna swego czasu uważana była za jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Dała się poznać jako tancerka i wokalistka, ale przede wszystkim jako druga żona Michała Wiśniewskiego.

Od czasu, gdy była na szczycie polskiego świata show biznesu, minęły jednak dwie dekady i przez te lata wiele w życiu gwiazdy się zmieniło, włącznie z miejscem zamieszkania. Gdzie obecnie żyje Mandaryna?

Związek, którym żyła cała Polska

Mandaryna swoją karierę rozpoczynała jako tancerka i choreografka, by z czasem zawojować polską scenę muzyczną jako piosenkarka. Odniosła na tym polu spore sukcesy. Jej płyty dobrze się sprzedawały, a wokalistka dawała wiele koncertów. Do historii przeszedł jej występ na scenie w Sopocie, który podzielił publiczność.

Jeszcze więcej emocji od twórczości i występów Mandaryny wzbudzało jej życie prywatne. Wszystko za sprawą medialnego małżeństwa z Michałem Wiśniewskim, liderem zespołu Ich Troje, który w kraju odnosił kolejne sukcesy.

Ślub gwiazdorskiej pary, jak i życie małżeńskie Mandaryny i Michała Wiśniewskiego śledziła cała Polska, oglądając popularne wtedy reality show z ich udziałem. Para doczekała się dwójki dzieci, jednak sielanka nie trwała długo.

Nowe życie Mandaryny

W 2006 doszło do rozwodu Mandaryny z Michałem Wiśniewskim. Również kariera muzyczna piosenkarki nie układała się najlepiej. Wkrótce wokalistka zniknęła ze sceny, by powrócić na nią po latach. Nowe single nie odniosły jednak tak spektakularnego sukcesu jak pierwsze wydawnictwa sprzed 20 lat.

Mandaryna nie zeszła jednak z artystycznej ścieżki. Wciąż realizuje się w szeroko pojętej sztuce, obecnie występując jako performerka. Poważne zmiany zaszły nie tylko wżyciu zawodowym, ale też prywatnym gwiazdy. Stworzyła szczęśliwy związek z Adrianem Szlażewiczem, z którym Martę Wiśniewską połączyło nie tylko uczucie, ale też biznes.

Jak mieszka Mandaryna?

Mandaryna wraz z partnerem upatrzyli sobie branżę wynajmu domków letniskowych. Zainteresowała ich technologia mobilnych kontenerów. W ubiegłym miesiącu to właśnie w takim domu z przerobionego konteneru Marta Wiśniewska spędziła miłe chwile z bliskimi, czym podzieliła się na swoim Instagramie.

Domek, w którym pomieszkuje, to zaadaptowany do celów mieszkaniowych kontener morski, który ustawiony został w malowniczym miejscu nad rzeką. Wnętrze urządzone jest ze smakiem, w nowoczesnym stylu. Liczne drewniane elementy wyposażenia sprawiają, że domek jest przytulny i ciepły. Na zewnątrz znajduje się także przestronny taras. Jak na domy gwiazd, to dość skromne, ale niewątpliwie urocze gniazdko.

Zobacz także: