DomekIOgrodek.pl
Joanna Przetakiewicz

East News/TRICOLORS

Dom Joanny Przetakiewicz ugina się od świątecznych ozdób

8 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Joanna Przetakiewicz to gwiazda, która chętnie dzieli się zdjęciami pięknych wnętrz swojego domu. Okres świąteczny szczególnie udzielił się projektantce. Ozdoby bożonarodzeniowe są niemal w każdym zakamarku jej ogromnej willi. Całość wygląda

Joanna Przetakiewicz to znana w Polsce projektantka mody. Jest dyrektorką kreatywną domu mody "La Mania", charakteryzującego się pięknymi i eleganckimi kreacjami, które chętnie kupują polskie gwiazdy.

Prywatnie kobieta jest mamą trzech synów i żoną Rinke Rooneysa. Aktywnie udziela się również jako działaczka społeczna, stająca w obronie m.in. praw kobiet.

Joanna Przetakiewicz chętnie dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego, pokazując zdjęcia swojego męża, zwierząt i ważnych dla niej wydarzeń z życia.

Nie inaczej sprawa ma się z wystrojem jej niesamowitej willi, którą celebrytka kocha fotografować. Kobieta mieszka w prawdziwym pałacu! Króluje tam styl glamour, a wnętrza zachwycają swoją ekskluzywnością.

Świątecznie przystrojony dom Joanny Przetakiewicz

Niedawno opisywaliśmy kontrowersyjny sposób, w jaki gwiazda przystroiła swoją choinkę - możecie przeczytać o niej tutaj.

Okazuje się, że to tylko kropla w morzu świątecznych dekoracji! Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą miłośniczką Świąt Bożego Narodzenia, co widoczne jest prawie w każdym zakamarku jej domu.

Szkarłatnymi ozdobami zastawiona jest cała kuchnia celebrytki. Na fotografiach możemy zobaczyć szklane naczynia wypełnione czerwonymi bombkami, świeczkami i sztucznymi roślinami.

instagram.com/joannaprzetakiewicz

Podobnie rzecz ma się w salonie - oryginalne dekoracje, w które projektantka włożyła dużo serca stoją wszędzie - na pólkach, komodach i pod lustrami, które pięknie odbijają światło świątecznych świec.

instagram.com/joannaprzetakiewicz

Co ciekawe, gigantyczna choinka, którą gwiazda zaprezentowała niedawno na swoim Instagramie, nie jest jedyną, która została przez nią ubrana w te Święta. Na jedynym ze zdjęć możemy zobaczyć uroczą, niewielką choinkę przyozdobioną czerwonymi lampkami, która dodatkowo ociepla wnętrze pokoju dziennego.

Źródło: plotek.pl

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >