Joanna Przetakiewicz
East News/TRICOLORS
Marta Idzikowska - 8 Grudnia 2020

Dom Joanny Przetakiewicz ugina się od świątecznych ozdób

Joanna Przetakiewicz to gwiazda, która chętnie dzieli się zdjęciami pięknych wnętrz swojego domu. Okres świąteczny szczególnie udzielił się projektantce. Ozdoby bożonarodzeniowe są niemal w każdym zakamarku jej ogromnej willi. Całość wygląda stylowo czy gwiazda jednak przesadziła?

Joanna Przetakiewicz to znana w Polsce projektantka mody. Jest dyrektorką kreatywną domu mody "La Mania", charakteryzującego się pięknymi i eleganckimi kreacjami, które chętnie kupują polskie gwiazdy.

Prywatnie kobieta jest mamą trzech synów i żoną Rinke Rooneysa. Aktywnie udziela się również jako działaczka społeczna, stająca w obronie m.in. praw kobiet.

Joanna Przetakiewicz chętnie dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego, pokazując zdjęcia swojego męża, zwierząt i ważnych dla niej wydarzeń z życia.

Nie inaczej sprawa ma się z wystrojem jej niesamowitej willi, którą celebrytka kocha fotografować. Kobieta mieszka w prawdziwym pałacu! Króluje tam styl glamour, a wnętrza zachwycają swoją ekskluzywnością.

Świątecznie przystrojony dom Joanny Przetakiewicz

Niedawno opisywaliśmy kontrowersyjny sposób, w jaki gwiazda przystroiła swoją choinkę - możecie przeczytać o niej tutaj.

Okazuje się, że to tylko kropla w morzu świątecznych dekoracji! Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą miłośniczką Świąt Bożego Narodzenia, co widoczne jest prawie w każdym zakamarku jej domu.

Szkarłatnymi ozdobami zastawiona jest cała kuchnia celebrytki. Na fotografiach możemy zobaczyć szklane naczynia wypełnione czerwonymi bombkami, świeczkami i sztucznymi roślinami.

Dom Joanny Przetakiewicz

instagram.com/joannaprzetakiewicz

Podobnie rzecz ma się w salonie - oryginalne dekoracje, w które projektantka włożyła dużo serca stoją wszędzie - na pólkach, komodach i pod lustrami, które pięknie odbijają światło świątecznych świec.

Dom Joanny Przetakiewicz

instagram.com/joannaprzetakiewicz

Co ciekawe, gigantyczna choinka, którą gwiazda zaprezentowała niedawno na swoim Instagramie, nie jest jedyną, która została przez nią ubrana w te Święta. Na jedynym ze zdjęć możemy zobaczyć uroczą, niewielką choinkę przyozdobioną czerwonymi lampkami, która dodatkowo ociepla wnętrze pokoju dziennego.

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News