Joanna Przetakiewicz
East News/TRICOLORS
Marta Idzikowska - 2 Grudnia 2020

Choinka w willi Joanny Przetakiewicz może przerażać

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami, a przygotowania do nich są szczególnie widoczne na portalach społecznościowych gwiazd show-biznesu. Ostatnio swoją choinką pochwaliła się Joanna Przetakiewicz. Drzewko wzbudziło skrajne emocje ze względu na swoje gabaryty i nietypowy sposób przystrojenia - choinka jest w całości obwieszona czerwonymi lampkami.

Joanna Przetakiewicz to jedna z bardziej znanych polskich projektantek mody i dyrektorka luksusowej marki ubrań "La Mania".

Gwiazda chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie, gdzie udało jej się zgromadzić ponad 340 tysięcy obserwujących.

Projektantka z racji swojego zawodu wykazuje się kreatywnością i nieszablonowym podejściem w wielu kwestiach. Jak się okazuje, dotyczy to również świątecznego wystroju jej domu.

Ostatnio postanowiła pochwalić się drzewkiem (albo bardziej drzewem) świątecznym, które wzbudziło przeróżne reakcje fanów - musimy przyznać, że obok aranżacji Joanny Przetakiewicz nie da się przejść obojętnie!

Fanka o choince Joanny Przetakiewicz: "Przypomina wnętrzności"

Choinka gwiazdy przyciąga uwagę przede wszystkim ze względu na swoje ogromne rozmiary - ledwo zmieściła się w jej podwarszawskiej willi!

Drzewko może przerażać ilością występujących na nim ozdób - jest nimi przykryte tak, że prawie nie widać gałęzi. Dodatkowo całe obwieszone jest czerwonymi lampkami, które nadają jej nieco złowrogiego wyglądu, jednak wielu osobom taka aranżacja się podoba i w komentarzach wyrażają swoje uznanie dla gustu Joanny Przetakiewicz.

Pojawia się jednak sporo osób, które są drzewkiem nieco przytłoczone - u niektórych wywołało wizje rodem z horroru!

- Przypomina trochę wnętrzności. Takie miałam pierwsze skojarzenie...- napisała jedna z fanek.

Zgadzacie się z tym? A może podoba wam się choinka Joanny Przetakiewicz?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News