DomekIOgrodek.pl
Justyna Steczkowska

East News/TRICOLORS

Dom Justyny Steczkowskiej

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Justyna Steczkowska w trakcie pandemii odpowiedzialnie zostaje w domu. Jej niesamowita posiadłość znajduje się pod Warszawą, w otoczeniu lasu, gdzie gwiazda może odpocząć i się zregenerować. Na swoim Instagramie pochwaliła się niezwykłymi wnętrzami, kt&oa

Justyna Steczkowska to uwielbiana przez Polki i Polaków wokalistka o niesamowitej skali głosu. Znana jest m.in. z takich przebojów jak "Dziewczyna szamana" czy "Oko za oko".

Wystąpiła również jako jurorka i uczestniczka wielu programów telewizyjnych. Gwiazda prowadzi również działalność charytatywną i zaprojektowała kolekcję ubrań dla dzieci.

Czas pandemii nie jest łatwy dla artystów, których działalność jest niestety bardzo ograniczona. Dotknęło to także Justynę Steczkowską, która ten trudny okres spędza w domu pod Warszawą.

W kwestii lokum artystka nie ma na co narzekać, otacza ją bowiem prawdziwy splendor i luksus, a widok z tarasu jest po prostu przepiękny.

Krowie skóry i inne bajery Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska jest postacią specyficzną - nie da się przejść obok niej obojętnie. To samo tyczy się wystroju wnętrz w jej niesamowitym domu!

Artystka sama zaaranżowała to bajeranckie wnętrze - całość urządzona jest niezwykle nowocześnie i designerko.

W salonie znajduje się kanapa wyłożona puchatymi poduszkami, a za nią roztacza się niezwykły widok na wspaniały ogród otoczony drzewami.

[EMBED-36]

Sypialnia z kolei jest obstawiona przeróżnymi intrygującymi przedmiotami, od foteli w kształcie ust do krowiej skóry na podłodze.

To, co jest w domu wyjątkowe, to ilość wpadającego do niego światła - dzięki temu wnętrze wydaje się jeszcze większe i piękniejsze.

Jak wam się podoba ekstrawagancja w wydaniu Justyny Steczkowskiej?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >