Kayah
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 22 Stycznia 2021

Kayah pozbędzie się mieszkania? Smutne doniesienia, powód jest jeden

Pandemia mocno dała się Kayah we znaki. Ze względu na duże koszty utrzymania, musi sprzedać swoje ukochane mieszkanie w Rio de Janeiro. Myśli już jednak o kolejnej inwestycji.

Kayah to popularna w Polsce piosenkarka, autorka tekstów i producentka. Znana jest m.in. z takich hitów jak „Śpij kochanie, śpij” czy „Testosteron”.

Ze względu na okres pandemii, artystka miała trudny rok - nie mogła koncertować i jak reszta artystów, została postawiona w skomplikowanej sytuacji. Ostatnio okazało się, że musiała zdecydować się na wyjątkowo trudny krok.

Kayah sprzedaje mieszkanie - jaki jest powód?

Kayah po rozmowie ze swoim życiowym partnerem, finansistą, postanowiła rozstać się z ukochanym, trzystumetrowym apartamentem w Rio de Janeiro.

Powód? Gwiazda w obecnej sytuacji nie może latać do Brazylii, ani wynająć nikomu mieszkania. Ogromny lokal stoi pusty i tylko naraża piosenkarkę na straty finansowe.

Domowe triki na pozbycie się zapachu papierosów z mieszkania. Będziesz zdziwiony, gdzie się osadzaDomowe triki na pozbycie się zapachu papierosów z mieszkania. Będziesz zdziwiony, gdzie się osadzaCzytaj dalej

Decyzja była na pewno bardzo trudna - w końcu nieruchomość należy do Kayah od 13 lat. Miejsce jest wyjątkowo urokliwe, ponieważ z jego okien widać przepiękną, znaną plażę Ipanema, która stała się natchnieniem dla wielu artystów.

Gwiazda od wielu lat wyjeżdżała tu, aby zaczerpnąć inspiracji i zebrać siły do koncertowania. W podróżach towarzyszyli jej partner oraz syn.

Kayah ma już plan na kolejną nieruchomość

Po przeanalizowaniu sytuacji piosenkarka zdecydowała się na rezygnację z mieszkania w Brazylii. To nie znaczy jednak, że ciepłe kraje jej już nie pociągają.

Kayah myśli już o zakupie apartamentu, położonego nieco bliżej Polski. Chodzi o piękną i słoneczną Grecję!

- Posiadanie tutaj mieszkania jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Kayah z dużym optymizmem rozpoczęła nowy rok, tym bardziej że kocha i jest kochana– twierdzi przyjaciel gwiazdy na łamach tygodnika „Na Żywo”.

Źródło: kobieta.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News