DomekIOgrodek.pl
Kayah

TRICOLORS/East News

Kayah pozbędzie się mieszkania? Smutne doniesienia, powód jest jeden

22 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Pandemia mocno dała się Kayah we znaki. Ze względu na duże koszty utrzymania, musi sprzedać swoje ukochane mieszkanie w Rio de Janeiro. Myśli już jednak o kolejnej inwestycji.

Kayah to popularna w Polsce piosenkarka, autorka tekstów i producentka. Znana jest m.in. z takich hitów jak „Śpij kochanie, śpij” czy „Testosteron”.

Ze względu na okres pandemii, artystka miała trudny rok - nie mogła koncertować i jak reszta artystów, została postawiona w skomplikowanej sytuacji. Ostatnio okazało się, że musiała zdecydować się na wyjątkowo trudny krok.

Kayah sprzedaje mieszkanie - jaki jest powód?

Kayah po rozmowie ze swoim życiowym partnerem, finansistą, postanowiła rozstać się z ukochanym, trzystumetrowym apartamentem w Rio de Janeiro.

Powód? Gwiazda w obecnej sytuacji nie może latać do Brazylii, ani wynająć nikomu mieszkania. Ogromny lokal stoi pusty i tylko naraża piosenkarkę na straty finansowe.

Decyzja była na pewno bardzo trudna - w końcu nieruchomość należy do Kayah od 13 lat. Miejsce jest wyjątkowo urokliwe, ponieważ z jego okien widać przepiękną, znaną plażę Ipanema, która stała się natchnieniem dla wielu artystów.

Gwiazda od wielu lat wyjeżdżała tu, aby zaczerpnąć inspiracji i zebrać siły do koncertowania. W podróżach towarzyszyli jej partner oraz syn.

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >