DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Kontrowersje wokół wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ile lat ma naprawdę?
Kamil Świętek
Kamil Świętek 01.06.2023 16:26

Kontrowersje wokół wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ile lat ma naprawdę?

Kolejne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Screen z filmu na kanale YouTube użytkownika Wirtualna Polska

Chociaż celebrytka skończyła już 45 lat, wielu fanów nie dowierza w jej wiek. Czy Małgorzata Rozenek-Majdan naprawdę zaniża swój wiek? Ponoć 1 czerwca 1978 rok, to jej data urodzenia, chociaż dla sceptyków, nawet zdjęcie daty urodzenia z dowodu osobistego nie jest wystarczającym przekonaniem.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

Dzisiaj Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi swoje 45 urodziny. Koło tego wydarzenia krąży jednak wiele spekulacji. Te rozpoczęły się już w 2010 roku, kiedy to w programie „Kobieta Cafe" podano, że ma ona 41 lat. Czy była to tylko pomyłka reżysera programu, czy też prezenterka zaniżyła swój wiek?

Sceptycy nie pozostawili na prezenterce suchej nitki. Celebrytka znana z programu „Perfekcyjna pani domu” została oskarżona o perfekcyjne zatajanie swojego wieku. Czy nikt nie zauważył, że 2010 roku miała ona 31 lat? O co tutaj właściwie chodzi?

„Ktoś się pomylił, bo miałam wówczas 31 lat. Różne pomyłki się zdarzają. Mam świadomość tego, że wyglądam poważniej, niż wskazywałby mój wiek” – podaje celebrytka w programie „Plejada na żywo”.
 

Nawóz z pokrzywy czy drożdży to przeszłość. Ten specyfik jest 100 razy lepszy Dowbor ponownie wyremontuje dom. Wchodzi znowu na plac budowy

Absurdów ciąg dalszy – wiek Rozenek-Majdan badany przez detektywa?

Wyobraźcie sobie, jak opiniotwórcze bywają teraz komentarze w Internecie, że próbowano udowodnić Rozenek-Majdan jej rzeczywisty wiek. Podobno odnaleziono jej „rzeczywiste” zdjęcie ze szkoły, według którego miała ona pisać maturę w wieku 10 lat…

Aż dziwne, że najwięcej zamieszania w Internecie rodzi wiek celebrytki. Trzy głośne rozwody, trójka dzieci i kontrowersyjny program, to tematy wybitnie kojarzone z gwiazdą. Śmiało można stwierdzić, że bujne życie celebrytki dostarcza znacznie więcej tematów dla mediów, niż tylko jej wiek.

Do jakiej skali może dojść absurd hejtu w Internecie? Czy ktoś naprawdę w to wierzy? Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie nie wygląda na osobę po pięćdziesiątce. Wciąż jest młodą kobietą z wieloma sukcesami, o których warto wspomnieć.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej czwarte dziecko

Zdecydowanie na miano czwartego dziecka celebrytki zasługuje prowadzony przez nią program „Perfekcyjna pani domu”. Emitowany 11 rok reality show produkcji TVN, prowadzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, notorycznie zbiera miliony widzów przed telewizorami.

W programie celebrytka oferuje uczestnikom kurs idealnego sposobu prowadzenia domu. Uczestnicy uczą się od ekspertki jak zadbać o czystość w swoich posiadłościach, jak przygotować przyjęcie, czy jak poprawie prowadzić dom.

Mocno krytykowany program zapewne dzięki swojej kontrowersyjności już 11 rok utrzymuje się na antenie TVN. Wydaje się, że sytuacja szybko się nie zmieni, a specyficzny styl bycia celebrytki gwarantuje jej rozpoznawalność, o jakiej wiele gwiazd podobnego formatu może tylko pomarzyć.

Tagi: Dom
Polecane