DomekIOgrodek.pl
Kuba Wojewódzki

instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki pokazał swój drogi apartament nad morzem

30 Listopada 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki od dłuższego czasu bardzo dużo czasu spędza w Trójmieście. Gwiazdor kocha tamtejszy klimat i bliskość morza, dlatego zdecydował się na...zakup ekskluzywnego apartamentu w Gdyni! Ostatnio na swoim Instagramie postanowił podzie

Kuba Wojewódzki to jedna z najbardziej znanych postaci polskiego show-biznesu.

Dziennikarz od wielu lat prowadzi swój autorski talk-show "Kuba Wojewódzki", dzięki któremu zdobył rzeszę wiernych fanów.

Celebryta od lat uznawany jest za skandalistę, ze względu swój cięty język i krytyczne opinie wypowiadane na temat innych gwiazd.

W ostatnim czasie na Instagramie Kuby Wojewódzkiego możemy zauważyć, że często odwiedza Trójmiasto, w którym wypoczywa, jeździ na rowerze i spaceruje.

Jak się okazuje, dziennikarz dokonał zakupu ekskluzywnego apartamentu w Gdyni, który traktuje jako swoją odskocznię od warszawskiego życia.

Kuba Wojewódzki pokazuje wnętrze i niesamowity widok z luksusowego apartamentowca

Na jednym ze zdjęć widzimy wnętrze gdyńskiego mieszkania Kuby Wojewódzkiego, które prezentuje się bardzo gustownie - na środku salonu króluje duża skórzana sofa, a w oddali widnieje designerska jadalnia i regał pełen zbiorów dziennikarza.

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Kuby Wojewódzkiego, @kuba_wojewodzki_official

Jak dowiadujemy się z "Dziennika Bałtyckego", celebryta zainwestował w apartament w wieżowcu Sea Towers tuż nad brzegiem morza, gdzie cena mieszkania sięga nawet paru milionów złotych.

Dla każdego mieszkańca tej nieruchomości udostępniony jest wspaniały taras widokowy, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na miasto i piękną linię brzegową Gdyni.

Kuba Wojewódzki bardzo emocjonalnie podchodzi do swojego "drugiego domu". Ostatnio na Instagramie umieścił zdjęcie niesamowitego widoku na morze z dopiskiem "Najtrudniejszą rzeczą na świecie jest nie napisać nic... ".

Źródło: plotek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >