Łazienka
Instagram/ludlowhotelnyc
Marta Idzikowska - 8 Grudnia 2020

Łazienka uznana za najpiękniejszą na świecie

Na Instagramie możemy inspirować się różnymi wspaniałymi wnętrzami. Niektóre stają się tak popularne, że stają się wręcz kultowe - tak jak ta nowojorska łazienka w hotelu The Ludlow. Tym niesamowitym pomieszczeniem zainspirowały się także polskie gwiazdy, np. Kasia Tusk czy Maja Sablewska.

Wielu z nas czerpie pomysły na urządzenie swojego domu z mediów społecznościowych. W internecie nie brakuje osób, które chętnie publikują przeróżne zdjęcia swoich wnętrz, które potem mogą stać się inspiracją dla innych.

Od jakiegoś czasu po sieci krążą zdjęcia cudownej łazienki w nowojorskim hotelu The Ludlow. To pomieszczenie zostało uznane za najpiękniejsze na świecie!

Nowojorska łazienka uznana za najpiękniejszą na świecie

Popularna łazienka, o której mowa, wprost zachwyca swoim niesamowitym stylem. Jest to niezwykłe połączenie nowoczesności ze stylem klasycznym.

Łazienka utrzymana jest w jasnych barwach, królują tu marmury, z których zbudowana jest wanna oraz umywalka wraz z blatem.

Na ścianach znajdują się białe płytki z czarnymi fugami, które wspaniale kontrastują ze srebrnawą mozaiką na podłodze.

Całości dopełniają złote dodatki oraz detale, np. nóżki od blatu. Armatura w tym samym odcieniu nawiązuje do klasyki i imituje eleganckie instalacje sprzed kilkudziesięciu lat.

Nowojorska łazienka wzbudza zachwyty osób z całego świata.

- Coś wspaniałego, ta łazienka to moje marzenie - pisze jedna z internautek.

Wystrojem pomieszczenia zachwycają się także polskie gwiazdy. Inspirację do wystroju własnego wnętrza zaczerpnęły Kasia Tusk i Maja Sablewska.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News