Małgorzata Ostrowska-Królikowska
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 10 Marca 2021

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała przytulny dom

Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska stworzyła wraz z nieżyjącym już mężem, Pawłem Królikowskim niezwykle rodzinny i pełen ciepła dom. Wnętrza zachwycają swoją przytulnością i swojskim klimatem. Zobaczcie zdjęcia uroczego gniazdka!

Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka, która popularność zdobyła dzięki takim produkcjom jak między innymi „Klan”.

W lutym 2020 roku zmarł mąż kobiety, Paweł Królikowski, co było ogromnym ciosem dla całej rodziny. Obecnie gwiazda samodzielnie wychowuje dorastające dzieci w niezwykle ciepłym i klimatycznym domu pod Warszawą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska stworzyła rodzinny dom pełen ciepła

Gniazdko rodziny Królikowskich znajduje się w Zalesiu pod Warszawą. Miejsce jest malownicze i znajduje się przy lesie, blisko natury, co dodaje mu sielskiego charakteru.

Na zdjęciach widać, że aktorka ceni sobie klasykę - wnętrza są pełne drewna i naturalności, nie znajdziecie w nim nowoczesnych czy udziwnionych elementów.

Kobieta umieściła kamerę w karmniku w ogrodzie. Niesamowity widokKobieta umieściła kamerę w karmniku w ogrodzie. Niesamowity widokCzytaj dalej

Spore wrażenie robi jadalnia połączona z kuchnią. Stoi tam duży, drewniany stół, który musi pomieścić tak liczną rodzinę! Uwagę zwracają również liczne rośliny - możemy dostrzec storczyka i palmę arekę.

Kuchnia to jedno z najważniejszych dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej miejsc w domu. Kobieta promuje zdrowy styl odżywiania, co często podkreśla w mediach społecznościowych. Wnętrze wyłożone jest zielonymi płytkami w stylu retro, a całości dopełniają jasne drewniane blaty.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę

Aktorka jest wielką miłośniczką natury, nie dziwi więc jej piękny i zadbany przydomowy ogród. Gwiazda lubi łapać w nim promienie słońca oraz przechadzać się pośród śniegu zimą.

Na działce znajduje się piękna magnolia. Jak twierdzi Małgorzata Ostrowska „kwitnąca magnolia zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a życie toczy się dalej”.

Na jednej z fotografii widzimy również sporych rozmiarów ogródek warzywny. Widać, że aktorka dba o rodzinne ognisko i dokłada wszelkich starań, żeby dzieci wychowywały się w przyjaznej atmosferze.

Źródło: malgorzata_ok

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News