DomekIOgrodek.pl
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała przytulny dom

10 Marca 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska stworzyła wraz z nieżyjącym już mężem, Pawłem Królikowskim niezwykle rodzinny i pełen ciepła dom. Wnętrza zachwycają swoją przytulnością i swojskim klimatem. Zobaczcie zdjęcia uroczego gniazdka!

Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka, która popularność zdobyła dzięki takim produkcjom jak między innymi „Klan”.

W lutym 2020 roku zmarł mąż kobiety, Paweł Królikowski, co było ogromnym ciosem dla całej rodziny. Obecnie gwiazda samodzielnie wychowuje dorastające dzieci w niezwykle ciepłym i klimatycznym domu pod Warszawą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska stworzyła rodzinny dom pełen ciepła

Gniazdko rodziny Królikowskich znajduje się w Zalesiu pod Warszawą. Miejsce jest malownicze i znajduje się przy lesie, blisko natury, co dodaje mu sielskiego charakteru.

Na zdjęciach widać, że aktorka ceni sobie klasykę - wnętrza są pełne drewna i naturalności, nie znajdziecie w nim nowoczesnych czy udziwnionych elementów.

Spore wrażenie robi jadalnia połączona z kuchnią. Stoi tam duży, drewniany stół, który musi pomieścić tak liczną rodzinę! Uwagę zwracają również liczne rośliny - możemy dostrzec storczyka i palmę arekę.

Kuchnia to jedno z najważniejszych dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej miejsc w domu. Kobieta promuje zdrowy styl odżywiania, co często podkreśla w mediach społecznościowych. Wnętrze wyłożone jest zielonymi płytkami w stylu retro, a całości dopełniają jasne drewniane blaty.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę

Aktorka jest wielką miłośniczką natury, nie dziwi więc jej piękny i zadbany przydomowy ogród. Gwiazda lubi łapać w nim promienie słońca oraz przechadzać się pośród śniegu zimą.

Na działce znajduje się piękna magnolia. Jak twierdzi Małgorzata Ostrowska „kwitnąca magnolia zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a życie toczy się dalej”.

Na jednej z fotografii widzimy również sporych rozmiarów ogródek warzywny. Widać, że aktorka dba o rodzinne ognisko i dokłada wszelkich starań, żeby dzieci wychowywały się w przyjaznej atmosferze.

Źródło: malgorzata_ok

  • Dziecko połknęło baterię od pilota w domu. Skutki były tragiczne

  • Właściwości „języków teściowej”

  • 4 duże rośliny doniczkowe do domu

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >