media
Piotr Molecki/East News
Marta Idzikowska - 10 Lutego 2021

Michał Piróg pokazał mieszkanie

Michał Piróg to postać znana niezwykłego wyczucia stylu, ale też z ekstrawagancji. Połączenie tych dwóch cech można doskonale zobaczyć w wystroju jego wspaniałego mieszkania. Królują w nim elementy wręcz pałacowe, takie jak czerwony, bogato zdobiony dywan czy krzesła imitujące trony.

Michał Piróg to polski choreograf, tancerz i prezenter. Znany jest z takich produkcji telewizyjnych jak „Top model” czy „You can dance”.

Artysta chętnie pokazuje swoje życie prywatne na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia ukazujące między innymi jego mieszkanie. Prezentuje się ono wyjątkowo ekstrawagancko!

Michał Piróg i jego królewskie mieszkanie

Tancerz mieszka w starej kamienicy, która charakteryzuje się wysokimi sufitami i obszernymi pomieszczeniami. W mieszkaniu czuć przestrzeń i komfort, a jednocześnie jest tam bardzo swojsko i przytulnie.

Mężczyzna postanowił urządzić swoje lokum w iście królewskim stylu. Najbardziej przykuwa wzrok jego wielki, czerwony dywan, który nadaje wnętrzu pałacowego charakteru. Nie brakuje także krzeseł imitujących trony - na srebrnych stelażach umieszczone są czerwone poduszki.

Metamorfoza zaniedbanego salonuMetamorfoza zaniedbanego salonuCzytaj dalej

W mieszkaniu widoczne są przeróżne antyki, między innymi stylowa komoda, stara drewniana szafa, a nawet... sekretarzyk! Widać, że artysta ceni dawny design.

Fani zachwalają szczególnie jedną rzecz w mieszkaniu Michała Piróga

Obserwatorzy tancerza bardzo chwalą jego mieszkanie i wyczucie gustu. Jednak to, co zwraca uwagę najbardziej, to właśnie ów królewski dywan!

- Szanuję za dywan! Masz ich więcej niż w całej Rosji - zażartował internauta.

Obserwatorzy docenili także budynek, w którym mieszka Michał Piróg. Okazuje się, że istnieje wielu amatorów wysokich i przestronnych wnętrz.

- Uwielbiam kamienice z wysokim sufitem, te wnętrza mają zawsze piękny klimat - skomplementował użytkownik Instagrama.

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: instagram.com/michalpirog

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News