Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Niesamowite gdzie mieszkają Katarzyna i Cezary Żak. Tych widoków nie da się zapomnieć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.01.2023 10:44

Niesamowite gdzie mieszkają Katarzyna i Cezary Żak. Tych widoków nie da się zapomnieć

cezary żak i katarzyna żak
fot. facebook.com/cezaryzakofficial

Cezary Żak i jego żona Katarzyna Żak to jedna ze słynniejszych aktorskich par w Polsce. Oboje są rozchwytywani i wciąż pojawiają się w nowych produkcjach. Nic dziwnego, że chcąc odpocząć od show-biznesu, szukali domu, który będzie dla nich prawdziwą ostoją. Kilka lat temu zbudowali dom na Mazurach, w którym mogą odetchnąć i naprawdę się zrelaksować. Urokliwa okolica i sam domek robią niesamowite wrażenie. Sami zobaczcie!

Cezary i Katarzyna Żakowie pobrali się w 1985 roku. Od tego czasu są nierozłączni - do tego stopnia, że wystąpili razem w wielu kultowych polskich produkcjach. Cezary Żak stał się słynny dzięki roli Józefa Sobolewicza w serialu "Klan". Katarzyna grała tam Danutę Kwiatkowską. Stworzyli Też niezapomniany duet w sitcomie "Miodowe lata" - Cezary grał Karola Krawczyka, a Katarzyna - Alinę Krawczyk, jego żonę. Wspólnie wystąpili także w uwielbianym serialu "Ranczo" - on wcielił się w podwójną rolę wójta i plebana: Pawła i Piotra Koziołów, ona zagrała Kazimierę Solejukową.

Gdzie mieszkają Cezary i Katarzyna Żak?

Cezary Żak i jego żona mieszkają w urokliwym domku na Mazurach. To Katarzyna Żak znalazła miejsce i firmę, która wybuduje ich wymarzony dom. Skorzystali z usług ekipy "Zielony Dom", która stworzyła im prawdziwie sielską ostoję. Domek Żaków znajduje się na zielonej polanie, na wzgórzu z widokiem na jezioro.

Żakom bardzo zależało, by ich dom był drewniany i energooszczędny. Te warunki zapewniła im firma specjalizująca się w takich budynkach. Katarzyna Żak opowiedziała w wywiadzie, jaki styl sobie wymarzyła:

Debaty trwały długo. Chcieliśmy, żeby był to dom drewniany, energooszczędny. Żeby był i nowoczesny, ale z nutą trochę wiejską, trochę prowansalską.

Dom rzeczywiście spełnia wszystkie te warunki. Idealnie wpasowuje się w spokojny, zielony krajobraz okolicy. Elewacja jest biała - na tym z kolei zależało Cezaremu Żakowi. Budynek wykonany jest w rustykalnym stylu, ale spełnia wszystkie ekologiczne i nowoczesne warunki. To idealne miejsce na wypoczynek i relaks po zgiełku miasta.

Zdjęcia domu Cezarego i Katarzyny Żak

Zdjęcia samego domu Żaków oraz jego wnętrz możemy obejrzeć na Instagramie Katarzyny Żak, która chętnie chwali się błogą codziennością w ich przytulnym gniazdku, otoczonym zielenią. Piękne krajobrazy działają uspokajająco i relaksują.

Dokładna lokalizacja domu Żaków nie jest znana, bo parze zależy na zachowaniu prywatności. Dzięki zdjęciom Katarzyny Żak możemy jednak zajrzeć w codzienność aktorskiej pary. Chwile wypoczynku na przestronnym tarasie muszą być cudowne.

W pobliżu domu Żaków jest też jezioro z pomostem, na którym para często wypoczywa, opala się lub podziwia uroki przyrody. Nie mówiąc o kąpielach w samym jeziorze i łowieniu ryb! W okolicy jest też dużo zwierząt - Katarzyna Żak z radością publikuje zdjęcia bocianów i saren, które odwiedzają ich co jakiś czas.

Wnętrze domu także robi wrażenie - przestronne, w rustykalno-prowansalskich stylu, z drewnianymi wykończeniami. A na zewnątrz? Katarzyna Żak stworzyła owocowo-warzywny ogródek, sadząc sałatę i porzeczki.

Wszystko to możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej. Jak Wam się podoba dom Żaków? Chcielibyście tak mieszkać?

Zdjęcia pochodzą z filmu reklamowego, w którym Żakowie opowiadają, jak mieszka się im w ich nowym domku:

Dom Cezarego i Katarzyny Żaków
Dom Cezarego i Katarzyny Żaków
Dom Cezarego i Katarzyny Żaków
Dom Cezarego i Katarzyny Żaków

Fot. materiały "Zielone Domy energooszczędne i pasywne"

Rozmowę z Cezarym i Katarzyną Żak, w której opowiadają o swoim pięknym domu, możecie obejrzeć tutaj:

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

Źródło: plejada.pl, Youtube Zielony Dom, Instagram Katarzyna Żak

Tagi: cezary żak